PRADĚD THAMM ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 800 Kč

Popis

Moderně zrekonstruovaný Hotel Praděd Thamm*** se nachází v podhůří Jeseníků na okraji městečka Zlaté Hory, cca 2 km od hraničního přechodu do Polska. Je ideálním místem pro relaxaci i aktivně strávenou dovolenou. V okolí je spousta turisticky zajímavých cílů a cyklotras - CYKLISTÉ VÍTÁNI, množství lesů. Můžete také využít krásné parky u ozdravovny Edel.
V Hotelu Praděd Thamm*** je restaurace s barem, recepce, výtah, bowling (2 dráhy), Wi-Fi, kongresový sál, salonky, úschovna kol a lyží, parkoviště. WELLNESS CENTRUM - bazén s protiproudem, bylinná parní sauna, finská sauna, ochlazovací bazén, ledová sprcha, whirlpool, fontánka s pitnou vodou, odpočívárna s lehátky, nabídka masáží.
Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako HOTEL***.
Další ubytovací kapacita je k dispozici v sousední turistické ubytovně Praděd. V ubytovně je 10 pokojů po 4 lůžkách s umyvadlem bez WC a 1 dvoulůžkový bezbariérový apartmán s WC a sprchovým koutem. WC jsou umístěna na mezipatrech, sprchy v suterénu. V přízemí jsou 2 plně vybavené kuchyně s nádobím pro každý pokoj zvlášť. Dále je zde společenská místnost s jídelnou. V suterénu jsou 2 malé společenské místnosti a lyžárna. Celá ubytovna je nekuřácká. K dispozici je Wi-Fi. Klienti ubytovny mohou využívat hotelový servis - snídaně, sportovně relaxační aktivity, wellness atd.

Děti:
- Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko má pobyt se snídaní ZDARMA.

Upozornění:
Spotřebovaný sortiment z minibaru na pokoji se hradí na recepci v den odjezdu!!

Koupání:
- Hotelový krytý bazén s protiproudem.
- Koupaliště a krytý bazén v Polsku - Jarnoltowek (10 km)
- Koupaliště Jeseník (20 km).
- Otmuchovská jezera (Otmuchovské a Nyské) - Polsko (20 km).

Tipy na výlety:
- Městské muzeum Zlaté Hory
- Zlatorudné mlýny
- Údolí ztracených štol
- Maria Hilf Poutní místo Panny Marie Pomocné
- Biskupská kupa - nejstarší kamenná rozhledna v Jeseníkách
- Poštovní štola
- Naučná stezka Rejvíz s mechovým jezírkem
- Tkalcovská expozice na Rejvízu
- Zlatohorské podzemí - Speleoterapie
- Mikroregion Zlatohorsko
- Jeseníky
- Turistický informační portál Olomouckého kraje - Jeseníky
- Jeseníky s podhůřím a Střední Morava - Haná
- Osoblažsko
- Slezské zemské dráhy (úzkorozchodná trať)
- Zábřeh křižovatka cest
- VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM: v letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy – přibližně 20 km dlouhá
- Biskupská kupa (vzdálenost 5,2 km), 889 m. n. m., 90 schodů: Osmnáctimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Nízký a Hrubý Jeseník, Zlaté Hory a část Polska. Rozhledna stojí na české straně česko-polských hranic. Provozní doba (bez záruky): květen - říjen (denně 9:00 - 18:00), listopad - duben (víkend, svátky a prázdniny 11:00 - 15:00)
Vstupné (bez záruky): dospělí: 20 Kč, děti, studenti, důchodci: 10 Kč

Poznámka:
- OLOMOUCKÁ KARTA ZDARMA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.
- Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 22:00 hod. v den příjezdu a snídaní od 8:00 do 10:00 hod. druhý den ráno.
- Pobyt s polopenzí nebo plnou penzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18.00 do 20:30 hod. v den příjezdu.
- Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. poslední den pobytu.

Další služby:
- bowling
- masáže
- sauny
Hotel je vhodný také pro:
- Teambuilding - zajistí výtečné menu i zábavný program, na ročním období nezáleží.
- Firemní školení - spojte firemní vzdělávání, pobyt v přírodě a výbornou gastronomii. V hotelu jsou prostory pro školení, catering, wellness i večerní program.
- Konference - pronájem různě velkých konferenčních prostor od několika účastníků až po 120 míst, včetně technického vybavení.

Doprava:
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Zlatých Hor. Autobusová zastávka cca 200 m od hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Vrbna pod Pradědem příjezd po silnici č. 445. Ve Zlatých Horách pojedete po ulici Krnovská, minete po pravé straně čerpací stanici a pokračujete po hlavní cca 400 m. Hotel se nachází na levé straně.

Poloha:

Produkt CK ATIS. - relaxace, wellness, příroda - kvalitní služby, komfortní ubytování - zdravá zážitková a regionální kuchyně - wellness - bazén s protiproudem, vířivka, sauny, masáže - hotel certifikován v HSU (Hotel stars) - atraktivní turistická oblast - připraví vám tipy s mapkami na výlety do blízkého okolí - jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko má pobyt se snídaní ZDARMA


Ubytování:

Ubytování - 2 a 3-lůžkové pokoje, Spr.+WC, fén, TV, Wi-Fi, minibar, telefon (obsah minibaru a telefon za poplatek).

Fotogalerie