Podzimní wellness v Orlických horách, hotel Tvrz Orlice ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 540 Kč

Popis

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohradu, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistiackých stezek.Hotel je vyhledávám kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Hotel disponuje širokou nabídkou služeb - od historických expozit, wellness a relaxu uprostřed Orlické přírody s využitím  kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic sse středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.  . Ubytování:

Poloha -

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohradu, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistiackých stezek.Hotel je vyhledávám kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Hotel disponuje širokou nabídkou služeb - od historických expozit, wellness a relaxu uprostřed Orlické přírody s využitím  kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic sse středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.  . 

Ubytování -

2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím, Tv/Sat, telefon, psací stůl, křesla, minibar, trezor, fén, Wi-Fi., 

Stravování -

polopenze: snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře o 2 chodech dle výběru.

Vybavení -

bezbariérový přístup, výtah, stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi, letní terasa.,

Cena zahrnuje -

ubytování na 2 noci s polopenzí, 1x relaxační masáž,zad, 1x privátní pronájem wellness na 1 hodinu, zapůjčení loďky, k dispozici jsou stolní hry, karetní hry, billiard, 30 % slevy na zapůjčení kol vletní sezóně, Wi-Fi. 

Cena nezahrnuje -

místní poplatek Kč 10/osoba/noc.

Wellness -

za poplatek: hydromasážní vana, masážní parní sprchový box, finská sauna, ochlazovací sprcha, dva fitness stroje. 

Fotogalerie