POD PRALESEM ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 500 Kč

Popis

Rodinný penzion se nachází uprostřed panenské přírody v obci Zátoň, pod Boubínským pralesem.
Boubínský prales je unikátní přírodní rezervace v samém srdci Šumavy. Nedotčená příroda s přirozeným vývojem bez zásahu člověka.
Restaurace, bar, venkovní posezení, dětské hřiště, dětský koutek, dětská horolezecká stěna, zahrada, stolní tenis, trampolína, pískoviště, houpačka, plastová odrážedla, líný tenis.

Slevy:
- SLEVA 7=6 platí ve všech termínech pro rekreační pobyt.
- SLEVA 10% za včasné knihování 60 a více dní před nástupem platí ve všech termínech pro rekreační pobyt a Pár dnů pod Boubínem.

Koupání:
- Aquapark Karoli WALDKIRCHEN v Německu (cca 40 km) - aquapark láká slanou vodou, masážními tryskami, venkovním bazénem příjemnými odpočinkovými zónami. Moderní prosklená stavba navozuje atmosféru Středomoří. Všechny bazény v mediteraneu jsou naplněny termální slanou vodou. Teplota vody kolem 34 stupňů zaručuje naprostou relaxaci.
Venkovní bazén - sklouzněte se po široké skluzavce do solárně ohřívaného velkého plaveckého bazénu, nebo si odpočiňte v teplém bazénku s vodopádem a kanálem s proudící vodou.
Sauna - různé vůně jako lemongrass nebo eukalyptus zajišťují v temné žulové parní jeskyni příjemné uvolnění při 45 stupních a téměř stoprocentní vlhkosti vzduchu.

Tipy na výlety:
- BOUBÍNSKÝ PRALES - 3 km pěšky od penzionu, na vrcholu nová rozhledna.
Národní přírodní rezervace (od roku 1992) prvořadého významu s několika značenými turistickými trasami.
- ADRENALIN-LIBIN - lanové centrum, včetně překážek pro děti od 2 let. U areálu na vrcholu Libína rozhledna (34 km).
- STOŽECKÁ KAPLE - významné poutní místo, možno na kole či pěšky.
- STEZKA V KORUNÁCH STROMŮ v Bavorském lese (42 km) - dřevěná rozhledna ve tvaru vejce napojená na stezku vedoucí ve výšce vrcholků stromů, bezpečná pro děti a pohodlně sjízdná kočárkem. Přístupné i v zimě. Z tohoto areálu je to kousek pěšky do přírodní zoo, kde lze v rozsáhlých oborách spatřit zvířata.
- "Šumavské léto s párou" - Již od roku 1993 se totiž v rámci "Šumavského léta s párou" konají vždy od počátku července do začátku září jízdy nostalgických vlaků s parní lokomotivou řady 310, zvanou "kafemlejnek", nejkrásnějšími partiemi Šumavy.
- Policie Modrava je velmi úspěšný televizní seriál současnosti. Jednotlivé příběhy odkrývají kouzelná zákoutí Šumavy a nepřímo tím lákají k návštěvě mnoho nových turistů. Pojďte se podívat do míst, která Vám budou povědomá z televizní obrazovky.

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

Další služby:
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel nepřijímá žádné platby platebními kartami.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka 1,5 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka 300 m.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem - souřadnice penzionu: N 48.9440992 E 13.7998512

Poloha:

Produkt CK ATIS. Rodinný penzion se nachází uprostřed panenské přírody v obci Zátoň, pod Boubínským pralesem. Boubínský prales je unikátní přírodní rezervace v samém srdci Šumavy. Nedotčená příroda s přirozeným vývojem bez zásahu člověka. Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA. Slevy pro děti do 14,99 let.


Ubytování:

Ubytování - 2 a 4-lůžkové pokoje, Spr.+WC, TV, Wi-Fi. 2-lůžkový pokoj je možný s dětskou přistýlkou. U 4-lůžkového pokoje nejsou povolena neobsazená lůžka. V 1. patře jsou 4-lůžkové pokoje, ve 2. patře 2-lůžkové pokoje. Pokoje nemají balkony.

Fotogalerie