OREA RESORT DEVĚT SKAL ***+

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 660 Kč

Popis

OREA Hotel Devět Skal se nachází na břehu Milovského rybníka v kraji Vysočina v CHKO Žďárské vrchy, cca 17 km severně od Nového Města na Moravě. Milovy jsou významným rekreačním střediskem a východiskem pro túry do nejkrásnějších částí Žďárských vrchů. Svou polohou je hotel vhodný pro rodinnou dovolenou, pobyty seniorů, konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce. Hotel je zařazen do programů Baby friendly a Pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky.
Restaurace 9 skal s letní terasou, denní bar Zátiší, Milovská restaurace s letní terasou na břehu rybníka, krytý bazén (13 x 6 m), sauna, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna horských kol a sportovních potřeb, výtah, konferenční prostory (2 sály pro 140 a 70 osob, 5 salonků pro 3x 30, 1x 20 a 1x 45 osob), Wi-Fi internet ve veřejných prostorech hotelu, dvě multifunkční víceúčelová hřiště s umělým povrchem (vhodná pro volejbal, tenis, nohejbal, mini fotbal, košíkovou, házenou a badminton), hřiště pro plážový fotbal (lze rozdělit na 4 hřiště pro plážový volejbal), minigolf, volné travnaté plochy na břehu rybníka. Hotel disponuje 1 bezbariérovým pokojem.

Upozornění:
V termínu 05.01. - 22.12.2020 se k REKREAČNÍMU POBYTU, který zahrnuje víkend, platí příplatek za víkend.
Do 2-lůžkových pokojů CLASSIC lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor.
Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci.
V případě dokupování večeří za příplatek v CK je nutné zakoupit je pro všechny osoby - tzn. včetně malých dětí.

Koupání:
- Hotelový krytý bazén (13 x 6 m)
- před hotelem Milovský rybník s travnatou pláží vhodný k rekreačnímu koupání i k rybolovu.
Pozn.: Z kapacitních a hygienických důvodů se vstup do bazénu reguluje, doporučujeme předem rezervovat na recepci.

Cykloturistika:
Nachází se zde 160 km značených cyklotras, které navazují jak na stávající silniční sítě s asfaltovým povrchem, tak na místní komunikace, vedoucí málo frekventovanou a malebnou krajinou Žďárských vrchů. Mírně zvlněná krajina s množstvím atraktivních kulturních a přírodních cílů a čisté přírodní prostředí regionu nabízí velmi dobré podmínky pro provozování cykloturistiky.
JAPONSKÁ ZAHRADA SNĚŽNÉ (cca 4 km)
Japonská zahrada pana Šimona začala vznikat již v roce 1996, v současné době má rozlohu cca 70 x 80 m. Japonský styl příjemně kontrastuje s krajinným rázem Vysočiny.
GALERIE SNĚŽNÉ (cca 4 km)
Galerie tvroby umělců Vysočiny ve Sněžném.
DEVĚT SKAL (cca 7 km)
Nejvyšší vrchol Žďárských vrchů. Jedná se o vrcholovu skálu typu skalního města. Nejvyšší bod je ve výšce 836 m n.m.
MALÍNSKÁ SKÁLA, ČTYŘI PALICE, MILOVSKÉ PERNIČKY, BÍLÁ SKÁLA, ČERNÁ SKÁLA, DRÁTENICKÁ SKÁLA, LISOVSKÁ SKÁLA
Další vrcholy Žďárských vrchů. Jedná se o rulové skalní útvary, některé využívané i horolezci. Všechny skály jsou dosažitelné po turisticky značených trasách s výchozím bodem u Milovské restaurace, kde je umístěn rozcestník a mapa okolí (u autobusové zastávky).
VESNICKÁ PAMÁTKOVÁ REZERVACE KRÁTKÁ (cca 6 km)
Ves vznikla v roce 1727 a její založení bylo spojeno s prosperující těžbou železné rudy. Jedná se o soubor lidových staveb a patří k jednomu z nejhodnotnějších celků lidové architektury.
SOCHY MICHALA OLŠIAKA
Sochy jsou rozmístěny ve Žďáru nad Sázavou a okolních obcích: Hamry nad Sázavou, Obyčtov, Poděšín, Polnička, Račín, Škrdlovice, Tři Studně. Jedná se o betonové nebo pískovcové sochy v nadživotní velikosti, které jsou citlivě začleněny do přírody. Nejbližší sochy - Výr u obce Tři Studně (cca 9 km) a Hraniční kámen u Pilské nádrže ve Žďáru nad Sázavou (cca 25 km od hotelu), který je doplněný sochami Orlice a Lva.
ZELENÁ HORA - Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého (cca 25 km)
Kostel je vystavěný na půdorysu pěticípé hvězdy a jeho autorem je Jan Blažej Santini. Areál kostela je od roku 1994 zařazen na seznamu světového dědictví UNESCO. Nachází se ve Žďáru nad Sázavou.
HRAD PERNŠTEJN (cca 40 km)
Pernštejn je jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů. Byl postaven před cca 800 lety a nebyl nikdy dobyt.

Poznámka:
- Pobyt se snídaní začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
- Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.
- Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

Další služby:
- Zapůjčení dětské postýlky - zdarma, dostupnost nutno předem ověřit.
- Do 2-lůžkových pokojů CLASSIC lze dát buď přistýlku nebo dětskou postýlku, pro obojí není prostor.
- Masáže. Paní masérka je externí pracovnice hotelu, dochází podle potřeby (podle obsazenosti hotelu). Masáže se objednávají na místě. Na recepci bývá k dispozici rozpis, kam se hosté zapíší, podle potřeby se domlouvají individuálně na telefonním čísle uvedeném v ceníku, který je k dispozici ZDE (ceny jsou orientační, v průběhu roku může dojít ke změně).
- Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Žďáru nad Sázavou nebo Nového Města na Moravě (17 km).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Žďáru nad Sázavou nebo do Nového Města na Moravě, odtud místní autobusovou linkou směr Svratka, na zastávku Milovy (100 m).

PŘÍJEZD AUTEM
Nejlepší trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy. Nehlídané parkoviště u hotelu. Trasa: Praha - Milovy 180 km; Brno - Milovy 90 km; Ostrava - Milovy 217 km.

Poloha:

Produkt CK ATIS. - prověřená kvalita - hotel patří do řetězce OREA - je umístěný ve středu České republiky a dobře dostupný ze všech koutů republiky - zařazení do programu BABY FRIENDLY je zárukou příjemné dovolené pro rodiny s dětmi - vhodný také pro konference, školení, semináře, outdoorové a teambuildingové akce - jedno dítě do 5,99 let bez lůžka nebo na přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní v doprovodu dvou plně platících osob ZDARMA - slevy pro děti do 11,99 let


Ubytování:

Ubytování - a) 2-lůžkové pokoje CLASSIC, s možností přistýlky (rozkládací lůžko), koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD TV se SAT, telefon, Wi-Fi, balkon. b) 2-lůžkové pokoje DELUXE, nově zrekonstruované, s možností přistýlky (rozkládací lůžko), koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, LCD TV se SAT, telefon, Wi-Fi, čajový a kávový set, rychlovarná konvice, malá lednička, balkon, velikost pokoje 24 m2. 1-lůžkové pokoje jsou na poptávku. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

Fotogalerie