Máchův Mlýn s bazénem, hotel, chaty 

Dejte vědět svým přátelům:

od 600 Kč

Popis

Máchův Mlýn je oblíbené letní rekreační středisko v chráněné oblasti Křivoklátska v biosférické rezervaci Evropské unie – ideální místo pro relax, sport, spojení s přírodou a umožňující odpočinek od městského ruchu.  Leží v malebném údolí Javornického potoka, obklopen lesy ve vzdálenosti 70 km od Prahy. Středisko protíná turistická stezka, která směřuje k řece Berounce a nedaleké zřícenině hradu Krakovce. Ubytování:

Poloha -

Máchův Mlýn je oblíbené letní rekreační středisko v chráněné oblasti Křivoklátska v biosférické rezervaci Evropské unie – ideální místo pro relax, sport, spojení s přírodou a umožňující odpočinek od městského ruchu.  Leží v malebném údolí Javornického potoka, obklopen lesy ve vzdálenosti 70 km od Prahy. Středisko protíná turistická stezka, která směřuje k řece Berounce a nedaleké zřícenině hradu Krakovce. 

Ubytování -

hotelová část s pokoji, chatová osada, indiánské stany TeePee. Hotel: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, TV-SAT, třílůžkové pokoje se soc.zařízením pro 2 pokoje, kuchyňka, TV-SAT. Malá chata: pro 2-4 osoby, mezonetové patro,  zahradní nábytek – WC + sprchy v hlavní budově. Velká chata: pro 4-6 osob,  2-3 místnosti, zahradní nábytek, WC a sprchy v hlavní budově. Indiánské Tee-Pee: pro 2-4 osoby  

Stravování -

plná penze formou bufetu v restauraci nebo na terase.  U ubytování v indiánských stanech Tee-Pee není v ceně zahrnuto stravování.

Vybavení -

restaurace s krytou terasou, společenská místnost s TV-SAT, bar, miniobchod, kiosek se zahrádkou, 2 ohniště s přírodním amfiteátrem, rozsáhlé travnaté plochy,  plavecký bazén 33x 25 metrů, volejbalové hřiště. 

Cena zahrnuje -

1x ubytování za osobu, plnou penzi kromě Tee-Pee.

Cena nezahrnuje -

u malých chat lůžkoviny – vlastní nebo za poplatek Kč 50/osoba/pobyt (polštář s povlečením, spacák a spací pytel), turistický poplatek Kč 5/osoba – platba na místě. Úklid: vlastní nebo za poplatek Kč 80/chata.

 

Sport -

bazén, fotbalové a volejbalové hřiště, stolní tenis, billiard, šipky, trampolíny, horolezecká stěna,  zorbing, aqua roller, šlapací čluny, paddle boardy, různé čluny, elektrické dvoukolky, lanový park pro dospělé. 

Pro děti -

dětský bazén,  nízký lanový park pro děti od 3 let, houpačky, prolézačky, koloběžky, odrážedla.

Fotogalerie