LUCIA ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 560 Kč

Popis

Hotel se nachází v srdci historického města na soutoku řek Lužnice a Nežárky, cca 30 km od Českých Budějovic.
Je ideálně situován pro cykloturistiku, vodáctví a jiné vodní sporty, včetně rybaření na jihočeských rybnících a řekách, turistiku a návštěvy hradů a zámků v okolí (Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, Bechyně a další).
Restaurace, nekuřácké prostory, venkovní terasa, stolní tenis, úschovna kol a in-line bruslí. Zároveň je možné si pronajmout tenisový kurt, který se nachází přímo vedle hotelu. V blízkosti sportovní hala (fotbal, košíková, volejbal), bowling cca 10 km.
Wellness centrum - vířivá vana pro 6 osob, klasická finská „suchá“ sauna, parní komora, odpočinková místnost s lehátky, různé masáže.

Děti:
- jedno dítě do 3,99 bez nároku na lůžko a stravu v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA
- slevy pro děti do 9,99 let

Koupání:
- Veselské pískovny (písečná jezera) - 1 km
- Vlkovské pískovny - 1 km, nádherná písečná pláž u jezera, ze kterého se ještě nedávno těžil písek a je zde krásné koupání a opalování
- Soběslav - cca 10 km, letní venkovní koupaliště
- v okolí rybníky, zde možnost rybolovu

Tipy na výlety:
- regionem prochází dálková cyklistická stezka Greenways. Dvě naučné stezky Veselské pískovny a Borkovická blata, která Vás seznámí poučnou formou s místní faunou a flórou.
- Rybolov: revír č. 421038 LUŽNICE „7“ (39 ha), revír č. 421039 LUŽNICE „7B“ (130 ha), revír č. 421040 LUŽNICE „8“ (25 ha) - MO Veselí nad Lužnicí.Správce revíru Jihočeský územní výbor České Budějovice. Informace o povolenkách: tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454.
- hotel je ideálním východiskem pro turistiku a poznávání táborska s mnoha hrady a zámky (Červená Lhota, Bechyně, Hluboká nad Vltavou). Vhodné pro relaxaci.
- přímo na ostrově, na kterém je hotel situován je přístaviště kanoistů a oblíbené kempoviště vodáků. Také je zde půjčovna jízdních kol a nespočet možných cyklistických stezek na které se můžete bezpečně vydat.
- rozhledna Svákov u Soběslavi (vzdálenost 10,8 km), 450 m. n. m., 45 schodů
Čtrnáct metrů vysoká rozhledna, která se nachází v blízkosti lesa, a tak je výhled celkem omezený. Nedaleko rozhledny se nachází krytý vyhlídkový altán. Provozní doba (bez záruky): neomezeně. Vstupné (bez záruky): zdarma

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod v večeří v den příjezdu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod poslední den pobytu.

Parkování:
- u objektu ZDARMA

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Veselí nad Lužnicí dále k hotelu 1,5 km po hlavní silnici směr Č. Budějovice.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Veselí nad Lužnicí - autobusová zastávka Kulturní dům (50 m).

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici E55 do centra města, za mostem přes řeku - vpravo. Parkování u hotelu.
Vzdálenost z Prahy: 118 km, z Brna: 192 km, z Ostravy: 366km.
GPS 49°11'14.124"N 14°42'6.0500"E

Poloha:

Produkt CK ATIS. Hotel po kompletní rekonstrukci s wellness centrem se nachází v srdci historického města na soutoku řek Lužnice a Nežárky, cca 30 km od Českých Budějovic. Je ideálně situován pro cykloturistiku, vodáctví a jiné vodní sporty, včetně rybaření na jihočeských rybnících a řekách, turistiku a návštěvy hradů a zámků v okolí (Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, Bechyně a další). - jedno dítě do 3,99 bez nároku na lůžko a stravu v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA - slevy pro děti do 9,99 let


Ubytování:

Ubytování - 2 a 3-lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, balkon nebo terasa. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

Fotogalerie