Letní wellness balíček ,hotel Lesana ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 760 Kč

Popis

komfortní horský hotel Lesana se řadí mezi nejoblíbenější  wellness hotely ve Špindlerově Mlýně. Má nadstandartní vybavení pro pobyty s dětmi a získal proto zlatý certifikát “rodinného hotelu”. Hotel se nachází v místní části Bedřichov ve Špindlerově Mlýně. Hotel Lesana je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš.Ubytování:

Poloha -

komfortní horský hotel Lesana se řadí mezi nejoblíbenější  wellness hotely ve Špindlerově Mlýně. Má nadstandartní vybavení pro pobyty s dětmi a získal proto zlatý certifikát “rodinného hotelu”. Hotel se nachází v místní části Bedřichov ve Špindlerově Mlýně. Hotel Lesana je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš.

Ubytování -

nově vybavené a zmodernizované dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, se sociálním zařízením, TV-SAT, telefonem, trezorem, minibarem a fénem. Lze zajistit i šestilůžkový pokoj. 

Stravování -

polopenze  formou bufetu v restauraci nebo na terase.  

Vybavení -

stylová restaurace s krbem, terasa, internetová kavárna, lobby bar s TV, půjčování horských kol, úschovna kol, wellness centrum, půjčovna sportovního vybavení a jedinečná zábavní centra pro děti a mládež, parkoviště.   

Cena zahrnuje -

7x ubytování za osobu, polopenzi, neomezený vstup do Wellness a Spa, neomezený vstup do finské sauny a parní lázně  denně od 17.00 hodin, billiard, herna playstation 3 room, parkování.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek - platba na místě. 

Wellness centrum -

bazén s protiproudem a blowerem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, vířivka, finská sauna, parní lázně, solarium, možnost objednání masáží.  

Sport -

billiard, společenské hry, turistika, jízda na kolech.

Pro děti -

dětský bazén s vodopádem, 3 dětské koutky na hraní pro každý věk, pro starší děti playstation 3 room, multifunkční místnost s diskotékou, hotelová au-pair. Na vyžádání lze zapůjčit dětské chůvičky a ohřívače lahví.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek Kč 200/noc.

Fotogalerie