Letní dovolená v Čechách, hotel Tvrz Orlice4* 

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 590 Kč

Popis

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohrad, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Městečko Letohrad se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Hotel je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek a je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.Ubytování:

Poloha -

Hotel se nachází uprostřed přírody v podhůří Orlických hor, necelé 2 km od městečka Letohrad, jehož historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Městečko Letohrad se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Hotel je umístěn v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek a je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.

Ubytování -

2-3 lůžkové pokoje, Tv/Sat, telefon, psací stůl, křesla, minibar, trezor sprcha/vana a WC, vysoušeč vlasů, Wi-Fi. 

Stravování -

polopenze - snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře o dvou chodech dle výběru.

Vybavení -

bezbariérový přístup, výtah, stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi, letní terasa.

Cena zahrnuje -

2/3/4/5 nocí s polopenzí, překvapení pro dítě na pokoji, 1x vstup (60 minut) do privátního wellness pro 2 osoby a dítě (k dispozici vířivka, sauna, hydro-masážní sprcha a odpočívárna),  1x výlet lanovkou pro rodinu do SKIRESORTU BUKOVÁ HORA, Červená voda, Čenkovice na vrchol Bukové hory ve výšce 958 m.n.m., 1x sjezd na horských koloběžkách nebo horských kárách (4 hodiny pro rodinu),  1x celodenní vstup pro rodinu do Aquaparku v Ústí nad Orlicí včetně vstupu na 1 okruh minigolfu (90 minut), 1x vstup pro rodinu do Muzea řemesel v Letohradě, 1x piknikový set s dekou u rybníků v areálu Tvrze Orlice pro 2 osoby a dítě – možnost zapůjčení lodičky na rybníku, zapůjčení horských kol nebo koloběžek a vybavení na cyklostezky se slevou 20%, zapůjčení županu a pantoflí, k dispozici stolní hry, karetní hry, billiard, slevu 10% na zapůjčení rybářského vybavení a povolenky na rybaření v privátním rybníku Tvrze Orlice, sleva 10% na všechny druhy masáže a zábalů, grilování na hotelové terase,  Wi-Fi, parkování v areálu.

Cena nezahrnuje -

cca Kč 10  místní poplatek osoba/noc.

Pro děti -

dětské hřiště a malá ZOO. 

Wellness -

 hydromasážní vana, masážní parní sprchový box, finská sauna, ochlazovací sprcha, 2 fitness stroje - vše za poplatek.

Sport -

cykloturistika, tenisové kurty s umělým povrchem, stolní tenis, místní koupaliště, rybaření, půjčovna loděk. Přibližně 10 km od hotelu se nachází vyhlášený sportovní areál se šesti venkovními kurty i s pevnou halou se dvěma antukovými dvorci, aquapark s tobogány, masážní vanou, brouzdalištěm a vodotryskem, plážový volejbal, bowling, minigolf.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek Kč 500/noc.

Fotogalerie