Lázně Priessnitz pro seniory 

Dejte vědět svým přátelům:

od 13 040 Kč

Popis

Léčebný pobyt s lékařským vyšetřením a upravením léčebného plánu na základě individuálního zdravotního stavu. Program vytvořený lékaři se  zaměřuje na základní uvolnění nejvíce postižených částí těla a zajistí dokonalou celkovou regeneraci. 

Priessnitzovy léčebné lázně leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu ve vzdálenosti cca 2 km od města Jeseník. Zdejší mikroklima je velmi vhodné pro léčení horních a dolních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, nervové soustavy a vegetativního nervstva. V areálu se nachází 11 lázeňských domů a dalších budov, které jsou spjaty s provozem lázní. Procedury se podávají v lázeňském domu Balnooterapie  nebo na vodoléčbách v lázeňském domu Priessnitz.Ubytování:

Poloha -

Léčebný pobyt s lékařským vyšetřením a upravením léčebného plánu na základě individuálního zdravotního stavu. Program vytvořený lékaři se  zaměřuje na základní uvolnění nejvíce postižených částí těla a zajistí dokonalou celkovou regeneraci. 

Priessnitzovy léčebné lázně leží v malebné poloze na svazích Studničního vrchu ve vzdálenosti cca 2 km od města Jeseník. Zdejší mikroklima je velmi vhodné pro léčení horních a dolních cest dýchacích, potíží krevního oběhu, nervové soustavy a vegetativního nervstva. V areálu se nachází 11 lázeňských domů a dalších budov, které jsou spjaty s provozem lázní. Procedury se podávají v lázeňském domu Balnooterapie  nebo na vodoléčbách v lázeňském domu Priessnitz.

Ubytování -

Léčebný dům Bezruč***  je nově zrekonstruovaná budova. Vstup je bezbariérový a dva pokoje jsou upraveny pro handicapované hosty.  Lázeňský dům Jana Rippera *** se nachází v centru lázeňského areálu, má vnitřní bazén.  Sanatorium Priessnitz*** je dominantou lázní a širokého okolí. Tento hlavní lázeňský hotel má  3 jídelny, denní bar, zázemí pro procedury, wellness a beauty služby, bazén, zázemí pro lékaře a pro lázeňský společenský život. Ze všech budov je jedinečný výhled na celé panorama Hrubého Jeseníku.

Stravování -

snídaně a večeře formou bufetu.

Vybavení -

výtah, recepce, restaurace, bar, kavárna, Wi-Fi v objektu, parkoviště. V blízkosti je lyžařský vlek. Wellness a relaxace: v areálu lázní je poskytována široká nabídka wellness a beauty služeb, léčebných a lázeňských pobytů. V léčebném domě  Priessnitz je k dispozici bazén, vířivka, sauna, perličková vana, solná jeskyně. V léčebném domě J.Ripper je k dispozici krytý bazén. V lázních jsou vycházkové trasy, sportoviště, cyklistické stezky.Velmizajímavou atrakcí je vodní parky, kde lzevidět názorné příklady hydrofyziky.  Pro nejmenší návštěvníky je zde dětské multifunkční hřiště s prolézačkami, houpačkami a skluzavkou.

Cena zahrnuje -

ubytování na 6 nocí  s polopenzí za osobu v pokoji Standard,  vstupní a výstupní lékařské vyšetření, léčebný program dle určení lékaře, Wi-Fi, parkování. Dětské ceny na vyžádání.

Cena nezahrnuje -

pobytovou taxu cca  Kč 30/noc za osobu od 18-ti let  – platba na místě.

Domácí mazlíčci -

nejsou povoleni kromě psů asistenčních.

Fotogalerie