Komplexní lázeňská kúra v lázních Libverda, ht. Nový Dům***, ht. Panorama*** a hotel Lesní Zátiší*** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 12 700 Kč

Popis

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti čisté přírody. Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru je možné si vychutnat v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Ve Spa Resortu Libverda můžete vybírat z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur. Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení. Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi. Energii načerpáte ve Wellness Centru Jizera. Za doprovodu příjemné relaxační hudby, v péči zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce  či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. V  resortu je Vám také k dispozici Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk.Ubytování:

Poloha -

Spa Resort Libverda se nachází v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda, ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Lázně získaly věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti čisté přírody. Tuto jedinečnou kombinaci a atmosféru je možné si vychutnat v rámci krátkodobého nebo dlouhodobého pobytu pro léčení pohybového aparátu, diabetu, kardiovaskulárních, onkologických a neurologických onemocnění. Ve Spa Resortu Libverda můžete vybírat z nabídky atraktivních wellness pobytů či jednotlivých procedur. Součástí areálu jsou i tenisové kurty, sauna, whirlpool, venkovní hřiště, minigolf, fitness i rehabilitační bazén. Všechny tyto aktivity jsou v centru resortu a jen pár minut chůze od jednotlivých ubytovacích zařízení. Z Lázní Libverda vedou výborně značené turistické stezky a je také nástupním místem pro „Singltrek pod Smrkem“, známý všem vyznavačům terénní cyklistiky s téměř 80 kilometry různých náročností pro zkušené sportovce i rodiny s dětmi. Energii načerpáte ve Wellness Centru Jizera. Za doprovodu příjemné relaxační hudby, v péči zkušených terapeutů, kteří za pomoci přírodních produktů přispějí k celkové regeneraci Vašeho organismu a pocitu absolutní relaxace. Z obsáhlé nabídky si tedy můžete dopřát některou z wellness procedur a relaxovat můžete v sauně, vířivce  či rehabilitačním bazénu (26° C) o velikosti 8×4 m. V  resortu je Vám také k dispozici Fitness centrum, z něhož je překrásný výhled na nejvyšší horu Jizerských hor, Smrk.

Ubytování -

Hotel NOVÝ DÚM je největším hotelem v celém lázeňském komplexu. Je zde centrální recepce pro všechny hosty, dále také ordinace lékařů a část léčebného úseku. Z vyhlídkové terasy v posledním patře hotelu se nabízí výhled na nejvyšší horu Jizerských hor Smrk.

 Hotel Nový Dům je jako jediný s označením „jen pro dospělé“. Vybavení: centrální recepce, 2 výtahy, bar, zimní zahrada, vyhlídková terasa, část balneoprovozu a fitness. Ubytování: typ Standard – rozloha cca 22 m2, dvoulůžkové zrekonstruované,  světlé  pokoje s balkónem a výhledem do lázeňského parku, s prostornou koupelnou (sprcha / WC), TV-SAT, telefonem a trezorem. Wi-Fi připojení zdarma. Parkování za poplatek. Stravování: formou bufetu – v jídelním sále Clam-Galls Palace.

Hotel PANORAMA se nachází v blízkosti lázeňské restaurace a lázeňského parku. Ubytování je v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmánech (na vyžádání). Pokoje v 1. patře mají terasu. Vybavení: úschovna kol/lyží. Ubytování: Typ Standard -  rozloha cca 20 m2, světlé pokoje s nádherným výhledem na Jizerské hory, prostorné koupelny (sprcha/WC), TV-SAT, telefon, trezor. Stravování: formou bufetu v jídelním sále Clam-Gallas Palace, Wi-Fi, parkování.

Hotel Lesní Zátiší*** se nachází 400 metrů od kolonády a svou polohou je ideálním místem pro rodiny s dětmi.  Ubytování: dvoulůžkové pokoje Standard  s možností přistýlky (cca 18 m2), koupelna se sprchou, TV-SAT, telefon, trezor,  Wi-Fi.   K dispozici jsou  také mezonetové pokoje pro až 5 osob.  Stravování: polopenze formou bufetu v hlavní budově v sále Clam-Gallas Palace- cca 400 metrů.

Pokoje SUPERIOR mají navícv ceně: 1x lahev minerální vody na pokoji při příjezdu, kávový a čajový set s rychlovarnou konvicí, ledničku, hotelovou kosmetiku, župan, parkování.

Centrální recepce je v hotelu Nový Dům (cca 250 m).

Stravování -

formou bufetu  pro oba hotely je jídelním sále Clam-Gallas Palace (cca 100 m). 

Cena zahrnuje -

 7x ubytování s polopenzí – bufet, nebo á la carte, vstupní lékařskou prohlídku, 3 procedury denně dle rozpisu lékaře (Po-So počínaje dnem po dni příjezdu),  1x sportovní aktivita dle svého výběru,   3x denně pitnou kúru,  Wi-Fi připojení zdarma.

 7

Cena nezahrnuje -

platba na místě: místní taxu Kč 30/osoba/den. Parkování - pro hotel Nový Dům: před hotelem Kč 130 / den, za hotelem Kč 60 / den.  Povinné: Štědrovečerní večeře Kč 420 / osoba: uvítací přípitek, slavnostní menu 4 chody, reprohudba. Silvestrovská večeře: Kč 1.450 / osoba: uvítací přípitek, slavnostní bufet, půlnoční bufet, sklenka sektu na novoroční přípitek, živá hudba s programem. Domácí mazlíčci – Kč 300 / den, platba na místě, pouze do hotelu Panorama.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek  300 Kč /noc - kromě hotelu Nová Dům - platba na místě.

Fotogalerie