Jáchymov - wellness Astoria ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 690 Kč

Popis

Wellness pobyt, který zahrnuje 3x ubytování s polopenzí v lázeňském domě Astoria a dále 1x bazén + Saunový důl (90 min.), 1x perličková koupel, 1x thajská aroma masáž (20 min.), 1x Prohlídková štola Astoria, 1x dezert + káva / čaj


Ubytování:

- Lázeňský hotel Astoria leží v centru lázeňské čtvrti.

Program:

1. den
Odjezd, příjezd do Jáchymova, ubytování. Seznámení s Jáchymovem, procházka historickým centrem Jáchymova, možnost návštěvy mimořádné expozice starých tisků a rukopisů v Knihovně Latinské školy v unikátních historických prostorách, popř. Muzea Královská mincovna – velice zajímavé expozice o dějinách města. Nocleh.

2. den
erpání procedur perličková koupel a thajská aroma masáž. Čas si zpříjemníte posezením v kavárně v Agricola centru na kávu / čaj a dort. Návštěva prohlídkové štoly Astoria. Procházka do Údolí mlýnků – nejznámější a nejkrásnější stezka, kterou ozvučují dřevěné mlýnky. Nocleh.

3. den
8Procházka po naučné stezce Jáchymovské peklo (o uranových dolech a lágrech), popř. Císařskou alejí, návštěva bazénu a Saunového dolu (90 min) – úžasného saunového komplexu inspirovaného zdejšími doly a přírodou. Nocleh.

4. den
Odjezd, Karlovy Vary – největší české lázeňské město – léčivá vřídla vyvěrají v údolí řeky Teplé – prohlídka lázeňského centra – lázeňské kolonády, možnost výjezdu lanovkou k rozhledně Diana, popř. možnost koupání v bazénu hotelu Termál s krásnou vyhlídkou na Karlovy Vary. Návrat.

Fotogalerie