HRUBÁ SKÁLA ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 550 Kč

Popis

EA Zámecký Hotel Hrubá Skála je romantický zámek ze 14. století stojící na mohutných pískovcových skaliscích uprostřed lokality Český ráj, 10km od Turnova.
Český ráj nabízí ideální podmínky pro turistiku - pískovcové skály, mnoho rozhleden, vyhlídkových míst, hradů a zřícenin, roubené chalupy a muzea. Nechybí velmi dobře značené cyklistické trasy pro všechny věkové kategorie.
Zámecký restaurant s loveckým salonkem, letní terasa na hradbách a zámecká vyhlídková věž s výhledem na Český ráj, internet, broušení polodrahokamů, doplňkový prodej, půjčovna elektrokol, parkoviště.
Eden Spa - masáže, celotělová ošetření, zábaly, peelingy, kosmetika, klimatoterapie Priessnitz Walking, dechová terapie, vyšetření pohybového aparátu a následná terapie, dětské lázně.
Wellness centrum – sauna, parní lázeň, hamam, vířivá vana( vířivá vana není součástí Wellness)

Slevy:
- SLEVA 10% pro seniory nad 65 let - platí pouze pro rekreační pobyt.

Koupání:
- ATC Sedmihorky - 5 km
- Jinolické rybníky do 10 km
- Krytý bazén v Turnově 10 km
- Mimo koupání také možnost zapůjčení koloběžek: 300 Kč/koloběžka/den

Tipy na výlety:
- Prachovské skály
- zřícenina hradu Valdštejn
- Zámek Hrubý Rohozec
- Hrad Kost
- Bozkovské dolomitové jeskyně
- Zámek Sychrov
- Město Jičín
- Drábské světničky
- Kozákov - polodrahokamy
- Šťastná země - dětský areál v Radvánovicích u Turnova
- Rumcajsova ševcovna - Jičín
- Muzeum panenek a medvídků - Troskovice

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den pobytu.
- V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
- Případné procedury si klienti mohou předem zarezervovat v hotelu Hrubá Skála (kontakt bude na voucheru).

Další služby:
- Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem i autobusem do stanice Hrubá Skála – do 2 km, pak cca 45 minut chůze do kopce.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Turnova, směr Jičín (v Turnově neodbočovat na centrum!!!) až do obce Radvánovice. Odbočka vpravo přes železniční přejezd. Vesnicí pořád rovně do kopce. Na křižovatce doprava a odbočit opět doprava na velké parkoviště před zámkem.Příjezd z druhé strany od Jičína – Hradce Králové do obce Borek. Odbočit druhou odbočkou (ta 1. je na Trosky) – je to značené, doleva přes železniční přejezd a pokračovat stále rovně. Na křižovatce doleva na vedlejší silnici a na další křižovatce doleva a na konci odbočit vpravo na parkoviště před zámkem.
Trasa:
Praha - Hrubá Skála 95 km
Brno - Hrubá Skála 294 km
Ostrava - Hrubá Skála 470 km

Poloha:

Produkt CK ATIS. Dovolená jako v pohádce - dovolená na zámku - historie na Vás dýchá na každém kroku. Zámecký Hotel Hrubá Skála je romantický zámek ze 14. století stojící na mohutných pískovcových skaliscích uprostřed lokality Český ráj, 10km od Turnova. Český ráj nabízí ideální podmínky pro turistiku - pískovcové skály, mnoho rozhleden, vyhlídkových míst, hradů a zřícenin, roubené chalupy a muzea. Nechybí velmi dobře značené cyklistické trasy pro všechny věkové kategorie. - slevy pro děti do 11,99 let - jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA.


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, trezor, Wi-Fi. (zámecký hotel) Pokoje nemají balkon. Pokoje s 1 - 2 přistýlkami pouze na ověření na prodejním dispečinku. Přistýlka formou rozkládacího křesla nebo může být i pevné lůžko. Pokoje s výhledem na Český ráj a nádvoří na ověření za příplatek 300 Kč/pokoj/noc - platba na místě.

Fotogalerie