Hotel Srní****, letní týden 

Dejte vědět svým přátelům:

od 7 950 Kč

Popis

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu. Ubytování:

Poloha -

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu. 

Ubytování -

dvou-čtyřlůžkové pokoje bez balkonu (balkon za příplatek), sociální zařízení, TV-SAT, telefon, radio, Wi-Fi.

Stravování -

snídaně i večeře  formou bufetu. 

Vybavení -

výtah, recepce, restaurace, lobby bar, bar, kavárna, vinárna, snack bar, vnitřní bazén, víceúčelová sportovní hala (tenis, košíková, florbal a další), trezor za poplatek, směnárna, dětský koutek, internetový koutek za poplatek, informační služba, Wi-Fi,  půjčovna kol, úschovna kol, půjčovna sportovního vybavení, parkoviště. 

Cena zahrnuje -

7 dní/6 nocí ubytování za osobu, polopenzi, neomezený vstup do Wellness, stolní tenis, fitness, Wi-Fi, úschovnu kol, mapu s doporučenými trasami a tipy na výlety, 1 hodinu sportoviště (hala, střelnice, visual sports, lezecká stěna) na pokoj, parkovné, v období prázdnin animační program pro děti.

Cena nezahrnuje -

zapůjčení županu – 100 Kč/den, zapůjčení pantoflí – 50 Kč/den, místní poplatek Kč 20/noc – platby na místě. Příplatek za balkon Kč 370/pobyt/osoba – platba v cestovní kanceláři.

Sport a zábava -

bowling, stolní tenis, tenisový vnitřní kurt, squash,  golfový trenažér, tělocvična, stolní hry, videohry. V okolí se nachází rozlehlá síť turistických tras, které se využívají k pěším nebo cyklovýletům.

Wellness -

vnitřní bazén 25 x 12.5 metrů, sauna, parní sauna, masáže za poplatek.

 

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek 400Kč/den.            

 

Fotogalerie