Hotel Srní****+ depandance Šumava*** 

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 050 Kč

Popis

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu. Ubytování:

Poloha -

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu. 

Ubytování -

dvou-čtyřlůžkové pokoje bez balkonu (balkon za příplatek), sociální zařízení, TV-SAT, telefon, radio, Wi-Fi.    

Stravování -

snídaně formou bufetu. Možnost bufetových večeří za příplatek. 

Vybavení -

výtah, recepce, restaurace, lobby bar, bar, kavárna, vinárna, snack bar, vnitřní bazén, víceúčelová sportovní hala (tenis, košíková, florbal a další), trezor za poplatek, směnárna, dětský koutek, internetový koutek za poplatek, informační služba, Wi-Fi,  půjčovna kol, půjčovna lyží, úschovna kol/lyží, půjčovna sportovního vybavení, parkoviště.

Cena zahrnuje -

4 dny/3 noci ubytování za osobu, snídaně, neomezený vstup do Wellness, stolní tenis, fitness, Wi-Fi, úschovna kol nebo lyží, 20% slevy na sportovní halu.

Cena nezahrnuje -

zapůjčení županu – 100 Kč/den, zapůjčení pantoflí – 50 Kč/den, parkování 50 Kč/noc. místní poplatek Kč 20/noc – platby na místě. Příplatek za balkon Kč 190/pobyt/osoba – platba v cestovní kanceláři. Příplatek za večeře Kč 1 270/pobyt, příplatek za gala štědrovečerní večeři Kč 850, příplatek za silvestrovskou gala večeři Kč 2 180 (program, přípitek, gala buffet, půlnoční buffet, winter bar, dáreček) – platby v cestovní kanceláři.

Sport a zábava -

bowling, stolní tenis, tenisový vnitřní kurt, squash,  golfový trenažér, tělocvična, stolní hry, videohry. V okolí se nachází rozlehlá síť turistických tras. V létě se využívají k pěším nebo cyklovýletům, v zimě jsou výborným místem pro běžky. Ski areály jsou vzdálené 15 minut jízdy.

Wellness -

vnitřní bazén 25 x 12.5 metrů, sauna, parní sauna, masáže za poplatek.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek Kč 350/den do 31.12.2020. Od 1.1.2021 za poplatek Kč  400/den.            

Fotogalerie