Hotel Srní****+depandance Šumava***, zima na Šumavě 

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 600 Kč

Popis

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu. Ubytování:

Poloha -

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu. 

Ubytování -

dvou-čtyřlůžkové pokoje bez balkonu (balkon za příplatek), sociální zařízení, TV-SAT, telefon, radio, Wi-Fi.    

Stravování -

snídaně i večeře  formou bufetu. 

Vybavení -

výtah, recepce, restaurace, lobby bar, bar, kavárna, vinárna, snack bar, vnitřní bazén, víceúčelová sportovní hala (tenis, košíková, florbal a další), trezor za poplatek, směnárna, dětský koutek, internetový koutek za poplatek, informační služba, Wi-Fi,  úschovna lyží, půjčovna sportovního vybavení, parkoviště. 

Cena zahrnuje -

6 dní/5 nocí ubytování za osobu, polopenzi, neomezený vstup do Wellness, 1x 20 minut míčkovou masáž (dospělá osoba), stolní tenis, fitness, Wi-Fi, úschovnu lyží, 1 hodinu sportoviště (hala, střelnice, visual sports, lezecká stěna) na pokoj, zapůjčení chytlavé stolní hry PUKEC, parkovné, 

Sport a zábava -

bowling, stolní tenis, tenisový vnitřní kurt, squash,  golfový trenažér, tělocvična, stolní hry, videohry. V okolí se nachází rozlehlá síť turistických tras, které jsou výborným místem pro běžky. Ski areály jsou vzdálené 15 minut jízdy. 

Cena nezahrnuje -

zapůjčení županu – 100 Kč/den, zapůjčení pantoflí – 50 Kč/den, místní poplatek Kč 20/noc – platby na místě. Příplatek za balkon Kč 310/pobyt/osoba – platba v cestovní kanceláři.

Wellness -

vnitřní bazén 25 x 12.5 metrů, sauna, parní sauna, masáže za poplatek.

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek 400Kč/den.            

Fotogalerie