Hotel Srní 4* a depandance Šumava 3*, Srní, odpočinek na Šumavě 

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 060 Kč

Popis

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu. Ubytování:

Poloha -

hotel leží přímo v srdci národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě. Je ideálním výchozím místem turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Tvoří ho dvě navzájem propojené budovy. Třetí budova – depandance Šumava, je vzdálena cca 100 metrů. Obě budovy mají vlastní restauraci. Hotel je plně bezbariérový. Autbusová zastávka je 100 metrů od hotelu. 

Ubytování -

dvou-čtyřlůžkové pokoje bez balkonu (balkon za příplatek), sociální zařízení, TV-SAT, telefon, radio, Wi-Fi.    

Stravování -

snídaně + večeře formou bufetu. 

Vybavení -

výtah, recepce, restaurace, lobby bar, bar, kavárna, vinárna, snack bar, vnitřní bazén, víceúčelová sportovní hala (tenis, košíková, florbal a další), trezor za poplatek, směnárna, dětský koutek, internetový koutek za poplatek, informační služba, Wi-Fi,  půjčovna kol / lyží, úschovna kol/lyží, půjčovna sportovního vybavení, parkoviště. 

Cena zahrnuje -

3 dny/2 noci ubytování za osobu, 2x polopenzi, 1x oběd (menu 3-chody nebo balíček na cestu), mapku blízkého okolí, neomezený vstup do Wellness, stolní tenis, fitness, Wi-Fi, úschovnu kol nebo lyží, zapůjčení županu, parkovné.

Cena nezahrnuje -

 zapůjčení pantoflí Kč 50/ den, místní poplatek Kč 20/ osoba a noc – platby na místě. Příplatek za balkon Kč 250/ osoba a pobyt – platba v cestovní kanceláři.

Wellness -

vnitřní bazén 25 x 12.5 metrů, sauna, parní sauna. Masáže za poplatek.

Sport a zábava -

bowling, stolní tenis, tenisový vnitřní kurt, squash,  golfový trenažér, tělocvična, stolní hry, videohry. V okolí se nachází rozlehlá síť turistických tras. V létě se využívají k pěším nebo cyklovýletům, v zimě jsou výborným místem pro běžky. Ski areály jsou vzdálené 15 minut jízdy. 

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek Kč 400/den - platba na místě.

Fotogalerie