Hotel Riviera***, u jezera, 5 nocí 

Dejte vědět svým přátelům:

od 5 800 Kč

Popis

hotel s nádherným výhledem na jezero leží v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, v okouzlující přírodě Krušných hor, cca 7 km od centra Karlových Varů v obci Děpoltovice. Je obklopen lesy a má nádhernou zahradu. Součásti hotelu je vila Riviera, která se nachází cca 200 metrů od hotelu a skládá se ze 3 komfortních apartmánů. V areálu jsou také renovované bungalovy ve vzdálenosti 130 metrů od hotelu.  Ubytování:

Poloha -

hotel s nádherným výhledem na jezero leží v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, v okouzlující přírodě Krušných hor, cca 7 km od centra Karlových Varů v obci Děpoltovice. Je obklopen lesy a má nádhernou zahradu. Součásti hotelu je vila Riviera, která se nachází cca 200 metrů od hotelu a skládá se ze 3 komfortních apartmánů. V areálu jsou také renovované bungalovy ve vzdálenosti 130 metrů od hotelu.  

Ubytování -

1-4 lůžkové pokoje se SAT-TV, Wi-Fi, minibarem, fénem. Převážná část pokojů má balkón s výhledem na jezero. Bungalovy se skládají ze dvou ložnic (1x ložnice s manželským lůžkem), 1x obývací pokoj (rozkládací sofa pro 2 osoby), předsíň, 1x koupelna se sprchovým koutem, WC, kuchyňka s vybavením (dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, překapávač na kávu/čaj, základní vybavení pro kuchyň, terasa s vybavením: slunečník, stůl, židle. Povlečení, osušky a ručníky jsou v ceně. Bungalovy jsou vytápěny. 

Stravování -

polopenze (snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře o dvou chodech dle výběru) z toho  1x Labužnický bufet Riviera, 1x Grilparty nebo Staročeský večer se speciálním bufetem se živou muzikou, 1x farmářská snídaně. V letní sezoně se koná grilpárty v zahradním altánu s krbem a živou hudbou na břehu jezera. 

Vybavení -

restaurace se zimní zahradou a letní terasou s posezením. Kolem hotelu je zahrada, kde je altánek s grilem a hotelová pláž, Wi-Fi v celém hotelu. Wellness centrum s bazénem s vyhřívanou vodou, protiproudem,  s vířivkou a saunou.

Cena zahrnuje -

6 dní/5 nocí s polopenzí – z toho  1x Labužnický bufet Riviera, 1x Grilparty nebo Staročeský  Večer se speciálním bufetem se živou muzikou, 1x farmářská snídaně, bazén s vířivkou, 1x hodina bowlingu, kouzelnická show (pouze červenec, srpen, září),  dárek na rozloučenou, Wi-Fi, parkování.

Cena nezahrnuje -

30 Kč místní poplatek/osoba/noc, příplatek za balkón Kč 350/pokoj/noc, používání sauny 300Kč/hodina/max. 5 osob.

Sport a zábava -

cykloturistika, plavání, bowling, stolní fotbal, šipky a další.

Domácí mazlíčci -

jsou vítání za poplatek do 10 kg Kč 175, od 10 kg Kč 250/noc. Za pejsky se vybírá vratná kauce ve výši Kč 1.000.

 

Fotogalerie