Hotel Pelikán ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 380 Kč

Popis

hotel se nachází v klidném místě, 2 km od centra města a cca 3 km od lázeňské kolonády a zpívající fontány. Hotel se skládá z hlavní budovy a sousedící depandance, kde je k dispozici čtyřlůžkový pokoj s ledničkou a terasou do zahrady Do centra města dojedeme do 10 minut s MHD číslem 10  a 13. Nedaleko hotelu je městský bazén se saunou, vířivkou a dětským bazénem. Ubytování:

Poloha -

hotel se nachází v klidném místě, 2 km od centra města a cca 3 km od lázeňské kolonády a zpívající fontány. Hotel se skládá z hlavní budovy a sousedící depandance, kde je k dispozici čtyřlůžkový pokoj s ledničkou a terasou do zahrady Do centra města dojedeme do 10 minut s MHD číslem 10  a 13. Nedaleko hotelu je městský bazén se saunou, vířivkou a dětským bazénem. 

Ubytování -

standardní  dvoulůžkové pokoje  s možností přistýlky, TV, telefonem, Wi-Fi. K dispozici jsou i bezbariérové pokoje. 

Stravování -

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu + karafa mariánskolázeňského pramene Lesní pramen. 

Vybavení -

recepce,  restaurace, vlastní parkoviště. 

Cena zahrnuje -

při pobytu na 3dny/2noci: 2x ubytování s polopenzí, 1x odpolední posezení s kávou a palačinkou se zmrzlinou a šlehačkou, parkování.

při pobytu na 4dny/3noci: 3x ubytování s polopenzí, 1x odpolední posezení s kávou a palačinkou se zmrzlinou a šlehačkou, slevy 50 % na: 1x vstup na 1 hodinu do městského bazénu s vířivkou a saunou a na masáže dle vlastního výběru z hotelové nabídky, parkování.

při pobytu na 5dní/4noci: 4x ubytování s polopenzí, 1 x odpolední posezení s kávou a palačinkou se zmrzlinou a šlehačkou, slevy 50 % na:   1x vstup na 1 hodinu do městského bazénu s vířivkou a saunou a na masáže dle vlastního výběru z hotelové nabídky, parkování.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek Kč 21/osoba/noc. Domácí mazlíčci jsou vítáni: 150 Kč/den. Pobyt o Velikonocích – příplatek Kč 400/osoba/pobyt.

Fotogalerie