Hotel Energetic****,wellness a relax pobyty 

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 920 Kč

Popis

Wellness Resort Energetic se nachází v poklidné části, blízko k přírodě a nabízí jedinečný zážitek ubytování s výhledem na krásy Valašského pohoří. Skládá se z hotelu Energetic, depandance Forman, multifunkční haly  a valašské koliby Kordulka, kde probíhají páteční večery s živou hudbou a prvotřídní valašskou gastronomií.    Ubytování:

Poloha -

Wellness Resort Energetic se nachází v poklidné části, blízko k přírodě a nabízí jedinečný zážitek ubytování s výhledem na krásy Valašského pohoří. Skládá se z hotelu Energetic, depandance Forman, multifunkční haly  a valašské koliby Kordulka, kde probíhají páteční večery s živou hudbou a prvotřídní valašskou gastronomií.    

Ubytování -

jedno-dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s výhledem na krásy Valašského pohoří. a rodinný apartmán Family pro čtyři osoby (dva dvoulůžkové pokoje propojené uzamykatelnými dvěřmi – nutná obsazenost 4 osobami). V hotelu je také možnost bezbariérových pokojů. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, klimatizaci, TV, telefon, ledničku a internetové připojení. Některé pokoje jsou s balkonem. 

Stravování -

snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo servírovaného menu

Vybavení -

recepce, restaurace s letní terasou,  wellness, lobby bar, zimní zahrada, letní terasa, venkovní gril, dětský koutek, venkovní dětské  hřiště, Wi-Fi, zapůjčení společenských her, zapůjčení horských kol, zapůjčení Nordic walking holí, parkoviště. V multifunkční hale jsou 2 tenisové kurty a 4 badmintonové kurty.

Cena zahrnuje -

5/4/3 dny, 4/3/2 noci ubytování za osobu s polopenzí, sladké pohoštění ke kávě, neomezený vstup do Wellness centra, neomezený  vstup do fitness centra, kredit na výběr procedur v hodnotě 250 Kč/osoba (koupel, rybičky, zábal, Garra  Rufa, vibrosauna),  zapůjčení Nordic walking holí, Wi-Fi, parkování. Děti do 12 let jsou bez procedur.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek Kč 50/osoba/den od 18 let – platba na místě, zapůjčení dětské postýlky Kč 250/noc – platba na místě.

Domácí mazlíčci: jsou vítáni za poplatek 400Kč/den.         

Wellness: -

vyhřívaný bazén s chrličem (7,4 x 4,6 m), relaxační lehátka u bazénu, vířivka, finská sauna, klasická sauna, parní lázně. Masáže  a relaxační procedury, solarium LUXURA X7, rybičková terapie, vibrosauna - za příplatky. 

Pro děti: -

jídelní židličky, dětské menu, přebalovací pult, dětská vanička, nočník, prostor na kočárek, dětská postýlka, společenské hry k zapůjčení, vnitřní dětský koutek, venkovní dětský ráj se skluzavkama a prohlézačkama, hlídaní dětí, dětské hřiště. 

 

Sport a zábava: -

 fitness, sportovní hala, tenis, badmington, bowling, stolní tenis, horská kola a další. V okolí se nachází rozlehlá síť turistických tras. V létě se využívají k pěším nebo cyklovýletům, v zimě jsou výborným místem pro běžky. Ski areály jsou vzdálené 15 minut jízdy. 

Fotogalerie