Hotel Bezděz***+ depandance F.Kouba-5,6 nocí, Máchovo jezero 

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 790 Kč

Popis

Oblast Máchova jezera patří k významným rekreačním lokalitám s velmi příznivým ovzduším, ovlivněným četnými rybníky a rozsáhlými zalesněnými plochami.

Hotel je umístěn ve Starých Splavech na břehu Máchova jezera, které je obklopeno borovým lesem a krásnou scenérii Českého ráje. Ubytování:

Poloha -

Oblast Máchova jezera patří k významným rekreačním lokalitám s velmi příznivým ovzduším, ovlivněným četnými rybníky a rozsáhlými zalesněnými plochami.

Hotel je umístěn ve Starých Splavech na břehu Máchova jezera, které je obklopeno borovým lesem a krásnou scenérii Českého ráje. 

Ubytování -

dvou-čtyřlůžkové pokoje s balkonem s možností přistýlky, sociálním zařízením, TV-SAT, připojením k internetu. K dispozici jsou take vícepokojové apartmány s kuchyňkou. Vdepandanci F.Kouba nemají vechny pokoje balkón. Balkón je za příplatek.

Stravování -

snídaně formou bufetu, večeře výběrem z 5 jídel, saláty a zákusky jsou formou bufetu. 

Vybavení -

 v hotelu je k dispozici recepce, restaurace, denní bar s terasou,  směnárna, trezory, kongresový sál pro 150 osob s velkoplošnou projekční plochou vhodnou pro jakékoliv audiovizuální projekce, 4 salonky také vhodné například jako konferenční prostory - pro 15 - 50 osob, minitělocvična se stolním tenisem, kulečník, krytý bazén (18 x 6 m), sauna a masáže.

Cena zahrnuje -

7/6 dní/6/5 nocí ubytování za osobu, snídaně, parkování.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek Kč 30/den - platby na místě, vstup do bazénu a sauny. Příplatek za balkon u depandance F.Kouba -Kč 240/pokoj/noc.

Sport a zábava -

krytý bazén (18 x 6 metrů), malá tělocvična, stolní tenis, kulečník, sauna, masáže. V místě si  lze pronajmout: šlapadla, lodičky, surfy, horská kola, minigolf, tenisové kurty, projížďky na kolech.

Pláž -

písčitá ve vzdálenosti cca 80 metrů.

 

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek Kč 300/den - platba na místě.

Fotogalerie