Hotel Bezděz *** 3,4,5,6 nocí, Máchovo jezero 

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 280 Kč

Popis

Oblast Máchova jezera patří k významným rekreačním lokalitám s velmi příznivým ovzduším, ovlivněným četnými rybníky a rozsáhlými zalesněnými plochami.

Hotel je umístěn ve Starých Splavech na břehu Máchova jezera, které je obklopeno borovým lesem a krásnou scenérií Českého ráje.  Ubytování:

Poloha -

Oblast Máchova jezera patří k významným rekreačním lokalitám s velmi příznivým ovzduším, ovlivněným četnými rybníky a rozsáhlými zalesněnými plochami.

Hotel je umístěn ve Starých Splavech na břehu Máchova jezera, které je obklopeno borovým lesem a krásnou scenérií Českého ráje.  

Ubytování -

dvou-čtyřlůžkové pokoje s balkonem s možností přistýlky, sociálním zařízením, TV-SAT, připojením k internetu. K dispozici jsou take vícepokojové apartmány s kuchyňkou. 

Stravování -

snídaně formou bufetu v ceně, večeře výběrem z 5 jídel, saláty a zákusky jsou formou bufetu za příplatek.. 

Vybavení -

v hotelu je k dispozici recepce, restaurace, denní bar s terasou,  směnárna, trezory, kongresový sál pro 150 osob, 4 salonky, minitělocvična se stolním tenisem, kulečník, krytý bazén (18 x 6 m), sauna a masáže. 

Cena zahrnuje -

3 dny/2 noci ubytování za osobu, polopenzi, využívání bazénu, úschovnu kol, stolní tenis, Wi-Fi, parkování.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek Kč 30/den - platby na místě, vstup do bezénu a sauny., Příplatek za balkon u depandance Kč 240/pokoj/noc.

Sport a zábava -

krytý bazén (18 x 6 metrů), malá tělocvična, stolní tenis, kulečník, sauna, masáže, v blízkosti hotelu je Aquapark. V místě si  lze pronajmout: šlapadla, lodičky, surfy, horská kola, minigolf, tenisové kurty, projížďky na kolech. Možnost rybolovu.

Pláž -

písčitá s bazénem, skluzavkou, nafukovacími atrakcemi, restaurací a pizerií. Na pláži se nabízí: jachting, windsurfing, projížďka parníkem po jezeře, škola vodních sportů, rybolov a další. 

Domácí mazlíčci -

jsou vítáni za poplatek 300Kč/den.            

Výlety -

v blízkosti hotelu se nachází řada historických objektů: hrad Bezděz, hrad Jestřebí, hrad Bernštejn, hrad Houska, zámek Zákupy, zámek Sychrov a další pamětihodnosti.

.

Fotogalerie