GRAND ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 600 Kč

Popis

Hotel Grand se nachází asi 700 m od Máchova jezera v centru městečka Doksy, které jsou v blízkosti hranic s Německem a Polskem, cca 75 km od Prahy.
Restaurace, kavárna, bar s tanečním parketem, salonek, trezor, dětský koutek u restaurace, Wi-Fi v celém hotelu, kamenná terasa s krbem, kde se dělají speciality na grilu, dětské hřiště, sobotní večery s živou hudbou.
Wellness centrum - finská sauna, infrasauna s ionizérem, relaxační lehátka, 2x vířivka pro 4 a 5 osob, pedikůra, možnost různých masáží (po předchozí objednávce). Možnost využití wellness od 1.2. do 31.5. a poté od 1.10. do 15.12. V letních měsících není wellness v provozu.
V okolí: tenisové kurty s výukou pro mládež i dospělé, fitness centrum, půjčovna horských kol, beach volejbal, vodní sporty - jachting, surfování, tobogány. Možnost zprostředkování vyjížďky na koních a ponících.

Děti:
- dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA
- k zapůjčení zdarma: dětská postýlka, dětské sedátko na toaletu + stolička

Slevy:
- SLEVA 7=6 pro REKREAČNÍ POBYT v termínech 01.03.-15.06. a 15.09.-30.11.2020

Upozornění:
Možnost využití wellness od 1.2. do 31.5. a poté od 1.10. do 15.12. V letních měsících není wellness v provozu.

Koupání:
Máchovo jezero - pláž v Doksech a pláž Klůček (700 m) - zde jsou k dispozici šlapadla, lodičky, kánoe, windsurfing, výlety parníkem, vodní atrakce, nohejbal, plážový volejbal, vodní fotbal, adrenalinové sporty (od skákacího hradu po závěsné trampolíny), tobogán, lezení v korunách stromů (jungle creek) aj.

Rybolov:
revír č. 441049 Ploučnice 3 - Propadlina, Provodín I a II, Propadlina - Dubice I a II (70 ha). Správce revíru MO Česká Lípa. Informace o povolenkách: Severočeský územní svaz, tel.: 475 531 004, Úřední hodiny po - pá 8.00 - 14.00.
Soukromý rybník: Nový rybník - Staré Splavy

Tipy na výlety:
- Hrad Bezděz
- Muzeum K.H. Máchy
- Zámek Zákupy
- Zámek Lemberk
- Sklářské muzeum Nový Bor
- Skalní masív Panské skály - Varhany
- Zámek Dětenice
- Ještěd
- Aquapark Babylon - Liberec
- Zoologická zahrada - Liberec
- Přírodní kokořínské údolí
- Český ráj

Vyjížďky na koních
V 5 km vzdálené obci Vrchovany na Vás čekají nezapomenutelné chvíle strávené ve volné přírodě. Rodinná farma nabízí jak vyjížďky do přírody, tak také výukové hodiny jezdectví pro dospělé osoby i děti.

Beachvolleyball
V Doksech najdete tři beachvolleybalová hřiště. Jedno se nachází 10 m od hotelu.

Lodní doprava po Máchově jezeře
V letní sezóně můžete využít vyhlídkové plavby po Máchově jezeře nebo pravidelnou lodní přepravu mezi jednotlivými stanovišti kolem celého jezera.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:
- Velká Věž (vzdálenost 7 km), 414 m. n. m., 121 schodů. Rozhledna vysoká třicet čtyři metrů, ze které máte výhled na hrad Bezděz a blízké okolí. Rozhledna se nachází přímo v areálu hradu Bezděz, návštěvu rozhledny můžete spojit s prohlídkou hradu. Provozní doba (bez záruky): duben a říjen (sobota, neděle a svátky 9:00 - 15:30), květen - září (úterý - neděle 9:00 - 16:30). Vstupné (bez záruky): dospělí: 50 Kč, děti: 30 Kč

Poznámka:
- REKREAČNÍ POBYT začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
- V případě rozšíření na polopenzi začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
- SENIORSKÝ POBYT začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod v den příjezdu.
- SENIORSKÝ POBYT končí uvolněním pokoje do 10:00 hod. a obědem nebo balíčkem na cestu v den odjezdu.

Další služby:
- Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Mladé Boleslavi, zde přestup na vlak do Doks. zastávka 500 m od hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Busem z Prahy z Holešovic nebo z Černého mostu, který jezdí většinou 2x denně, přestup v Mladé Boleslavi na bus do Doks, zastávka cca 300 m od hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM
GPS 50°34’3.81“N 14°39’15.22“E

Poloha:

Produkt CK ATIS. - Máchův kraj je atraktivní a jedinečný region .... - Máchovo jezero - koupání, vodní sporty, rybaření - restaurace s vynikající mexickou i tradiční českou kuchyní - AKCE 7=6 - dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA - k zapůjčení zdarma: dětská postýlka, dětské sedátko na toaletu + stolička


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon. Na ověření: 3 a 4 - lůžkové pokoje a pokoje s balkónem (bez příplatku).

Fotogalerie