GALANT ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 360 Kč

Popis

hotel Galant **** je umístěn v historickém centru Mikulova s minimální docházkovou vzdálenosti: náměstí 3 min, zámek 5 min, amfiteatr 5 min, vrchol Svatého kopečku 20 min. K hotelu patří i Vinařství Galant.
Pobyt v Mikulově si užijete, ať už jste aktivní sportovec, nebo vyhledáváte klidný odpočinek a osvěžující relax, milujete-li především dobré víno a jídlo, i jste-li spíše kulturní nadšenec či přímo zapálený historik. Neváhejte a přijeďte do unikátní Pálavy, biosférické rezervace UNESCO.
Pivovarská restaurace Galant, Pub "Hospůdka", vinárna, Vinný sklep, Wi-Fi připojení v celém hotelu, 9 konferenčních sálů na ploše více než 1000 m2 s nejmodernější audiovizuální technikou, úschovna kol. K hotelu patří i vinařství Galant
WELLNESS CENTRUM (na ploše 700 m2):
- různé koupele, zábaly, masáže (klasické, relaxační, aroma, lávovými kameny aj.), kosmetika, laserové procedury v rámci kosmetického ošetření aj.
- AQUA WORLD: luxusní střešní bazén se střešní terasou, protiproudem, chromoterapií, chrličem vody a idylickým výhledem na Svatý kopeček, vířivky na romantické sluneční terase s výhledem na zámek.
- SAUNAWORLD: finská sauna, parní sauna, zážitkové sprchy

Děti:
- jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA

Koupání:
- luxusní hotelový střešní bazén se střešní terasou, protiproudem, chromoterapií, chrličem vody a idylickým výhledem na Svatý kopeček, vířivky na romantické sluneční terase s výhledem na zámek.
Aquapark AQUALAND MORAVIA (15 km):
• nejmodernější zábavní centrum v České republice
• celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu
• 20 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou více než 1,7 km
• venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty
• kromě jiných oblíbené jsou připraveny tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash
• dětské bazény se skluzavkami a atrakcemi - skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače, chrliče
• rozsáhlá wellness zóna
• sluneční a římské lázně
• 2 restaurace a 4 bary

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod v den příjezdu a snídaní přes týden 7:00 -10:00 hod druhý den ráno.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.30 hod v den odjezdu.

Další služby:
- dětská postýlka (zdarma)

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Mikulova, zastávka, odtud cca 1,7 km do hotelu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Mikulova, zastávka Mikulov - U Pošty 100 m od hotelu.

PŘÍJEZD AUTEM
Od Brna
Pojedete směr Mikulov ,Vídeň po silnici č.E461. Po příjezdu do Mikulova jeďte stále po této silnici (28.října) cca 1 km až ke křižovatce, kde po levé straně uvidíte supermarket BILLA. Před supermarketem odbočte vlevo do ulice Republikánské obrany. Po 200 m jeďte stále po hlavní silnici (uděláte takové esíčko doprava a hned opět doleva a vjedete do ulice Piaristů). Po cca 300 metrech na křižovatce stále rovně do kopce. Po 150 metrech jste u náměstí a pojedete STÁLE PO HLAVNÍ SILNICI (vpravo). Po 200 metrech se dáte vlevo (jinam to nejde) do ulice Koněvova a po 200 m přijde rozdvojení. Jeďte vlevo do ulice Česká a po 100 metrech uvidíte po pravé straně náš hotel. Zde již můžete zaparkovat. Vstup je za rohem z ulice Mlýnská, kde je také možnost parkování a i vjezd na parkoviště pro ubytované hosty.

Poloha:

Produkt CK ATIS. - dokonalý komfort uprostřed kouzelné atmosféry vzácných památek moravského Mikulova - vynikající mezinárodní kuchyně i tradiční speciality snoubené s chutí lahodných regionálních vín - luxusní střešní bazén se střešní terasou a výhledem na Svatý kopeček - degustace piva a vína na míru na míru - SPĚTE ZDRAVĚ - koncept pro pohodlný a zdravý spánek, ortopedické matrace, povlečení ze 100% bavlny, polštář s antialergickou úpravou - pobyt se psem bez poplatku - jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové prostorné pokoje s možností přistýlky STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV s multimediálním PC, minibar, trezor, fén, Wi-Fi připojení. Pokoje DeLUXE (navíc klimatizace, kávový a čajový servis, minerální voda na pokoji) za příplatek cca. 550 Kč/pokoj/noc na dotaz.

Fotogalerie