GALANT ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 360 Kč

Popis

Areál hotelu Galant Lednice (dříve hotel My) se rozprostírá v obci Lednice na Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu, v blízkosti zámku Lednice (cca 600 m), zámeckého skleníku, Janohradu, zámeckého parku s Minaretem.
Lednice je právem nazývána Perlou Jižní Moravy. V obci a jejím okolí naleznete spousty přírodních i kulturních památek. Můžete se v klidu procházet, regenerovat své síly a poznávat krajinu budovanou nejen našimi předky.
Recepce, restaurace Moravia (tradiční česká a moravská kuchyně), Moravský salonek, zahradní restaurace s grilem, vinný sklep a vinotéka, Wi-Fi, infra sauna, masáže (aroma, thajská, sportovní, relaxační aj.), privátní wellness (vířivé vany, sauna), tenisový kurt, stolní tenis, šipky, pro děti skluzavka a prolézačka. Úschova kol v hotelové kolárně zdarma.
Na objednávku hotel zajistí: zapůjčení jízdního kola, střelbu z historického luku a kuše, střelnici s terči a instruktorem, squash, bowling

Děti:
- jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA

Koupání:
- letní venkovní bazén se slanou vodou u hotelu
- krytý relaxační bazén v LÁZNÍCH Lednice (1,5 km)
- krytý bazén TEREZA Břeclav (10 km) - bazén 25 m dlouhý vč. dětského bazénu
- letní koupaliště TEREZA Břeclav (10 km)
- celoroční Aquapark AQUALAND Moravia (28 km). Nejmodernější zábavní centrum v České republice. Celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu. 20 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou více než 1,7 km. Venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty. Kromě jiných oblíbené jsou připraveny tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash. Dětské bazény se skluzavkami a atrakcemi - skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače, chrliče. Rozsáhlá wellness zóna, sluneční a římské lázně. 2 restaurace a 4 bary.

Tipy na výlety:
- Vyhlídková věž Lednická kolonáda (vzdálenost 2,1 km), 165 m. n. m., 23 schodů. Přibližně sedmimetrová rozhledna, ze které máte výhled především na okolní přírodní park Niva Dyje, lednický minaret a přilehlou část Lednice. Nachází se nedaleko kolonády. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
- Rozhledna Minaret v Lednici (vzdálenost 2,2 km), 175 m. n. m., 302 schodů. Rozhledna vysoká šedesát pět metrů. Z rozhledny máte výhled na lednicko-valtický areál, Břeclavsko a Pálavu. V roce 2011 byl minaret zvolen za nejkrásnější rozhlednu Jihomoravského kraje.
Provozní doba (bez záruky): duben a říjen (denně mimo pondělí 9:00 - 16:00), květen, červen a září (denně mimo pondělí 9:00 - 17:00), červenec a srpen (denně 9:00 - 17:00)
Vstupné (bez záruky): dospělí: 50 Kč, snížené vstupné: 40 Kč, rodinné vstupné: 140 Kč

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:30 hod v den odjezdu.

Další služby:
- dětská postýlka
- hotel přijímá platební karty (bez záruky)

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Lednice, dále cca 1,3 km pěšky nebo taxi nebo po předchozí domluvě odvoz hotelem za poplatek.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Lednice na zastávku "Zámecké náměstí" (cca 600 m), dále pěšky

PŘÍJEZD AUTEM
Autem od Brna po D1, sjezd č. 41 Podivín, projet Podivín dále po silnici č. 422 do Lednice, u zámku odbočit vpravo jakoby na Centrální parkoviště a dojedete k hotelu. Parkování zdarma.

Poloha:

Produkt CK ATIS. Areál hotelu Galant Lednice (dříve hotel My) se rozprostírá v obci Lednice na Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu, v blízkosti zámku Lednice (cca 600 m), zámeckého skleníku, Janohradu, zámeckého parku s Minaretem. - zdarma venkovní bazén - jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje STANDARD s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, Wi-Fi. Za příplatek pokoj DELUXE, které mají navíc kávovar vč. kapslí (konzumace zdamra), voda na pokoj zdarma, župan a papuče. Pokoje s balkonem nebo vanou bez příplatku (pouze jako nezávazné přání klienta).

Fotogalerie