FRYMBURK ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 100 Kč

Popis

Hotel**** se rozkládá na břehu Lipenského jezera o ploše 6,5 ha v klidném prostředí na kraji městečka Frymburk a je největší hotelový wellness komplex v České republice (2400 m2). Poskytuje mnoho možností k rekreaci, odpočinku, regeneraci a sportu. Díky bohatému zázemí je vhodný zejména pro rodiny s dětmi.
Recepce 24 hodin, 2 restaurace, lobby bar – kavárna, kongresové centrum (2 sály a 2 salónky), dětský koutek, hlídané parkoviště kamerovým systémem.
VENKOVNÍ A VNITŘNÍ AQUAPARK (cca 1500m2) : venkovní slaný bazén, venkovní relaxační bazén, venkovní plavecký bazén, venkovní bazény celoročně vyhřívané, 2 dráhy na plavání (25 m), divoká řeka, vodní vřídlo , perličková lůžka, hydromasážní trysky, vodní chrliče , tobogán, dětské brouzdaliště se skluzavkou, whirlpool, privátní pára, odpočinková zóna s lehátky.
VENKOVNÍ A VNITŘNÍ SAUNOVÝ SVĚT: ceremoniální sauna s kapacitou až 50 osob, nová finská sauna, nová ruská sauna, ochlazovací jezírko, nové odpočívárny, finská sauna, vario sauna, solná lázeň, orientální lázeň, Kneippova terapie.
WELLNESS & SPA: wellness therapy (masáže, zábaly, světelná terapie), wellness beauty (kosmetické kúry, péče o pleť, manikúra, pedikúra), spa – různé druhy koupelí a lázní, hydromasáže apod., solná jeskyně s 3D projekcí.
SPORT: sportovní půjčovna přímo v areálu hotelu - k zapůjčení kola, inline, dětské vozíky, koloběžky, elektročluny.
- vnitřní aktivity: 2 squashové kurty, wallyball (rychlejší forma volejbalu na squashovém kurtu), 2 bowlingové dráhy, biliárový stůl v lobby hotelu, stolní tenis, Cardio zona (spinnigová kola, běžecké pásy).
- multifunkční asfaltové hřiště (basketbal, volejbal, nohejbal) a hotelový přístav s půjčovnou kajutových plachetnic
SVĚT POD HLADINOU
Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorách Wellness Hotelu Frymburk.

Děti:
- Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
- Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

Hotel získal certifikaci Baby Friendly Hotel:
- 2 dětské koutky
- venkovní dětské hřiště
- dětské brouzdaliště v aquaparku
- dětské masáže a procedury
- baby menu
- nekuřácké prostředí

Slevy:
- SLEVA 10% za včasný nákup 60 dní před nástupem na pobyty od 3 nocí.
- SLEVA 7=6 platí v těchto termínech 04.10.20 - 01.11.20
- SLEVY NELZE KOMBINOVAT.

Koupání:
- Hotelový aquapark.
- Lipenská přehrada - s hotelovou pláží

Na Lipně se díky její rozloze mohou prohánět plachetnice a surfy jako na moři. Půjčovny pro tyto sporty a sportovní instruktory najdete ve Frymburku (půjčovna plachetnic), Lipně n. V. (výuka plachtění) a v Černé v Pošumaví (jachting, windsurfing).

Tipy na výlety:
- VYŠŠÍ BROD - Cisterciácký klášter a Poštovní muzeum
- Hrad Rožmberk
- Plešné jezero
- Čertova stěna
- Schwarzenberský plavební kanál
- Zámek a hrad Český Krumlov
- Zámek Hluboká
- ACTIVE PARK LIPNO - unikát STEZKA KORUNAMI STROMŮ, Lanový park, Bikepark, Frisbee Park Lipno, bobová dráha, hopsárium pro děti, Vodní ráj Aquaworld
- IN-LINE STEZKA z Lipna nad Vltavou do Frymburku a pak do Vřesné je jedním z nejlepších terénů. Nyní měří zhruba 13,5 km. Osmikilometrová část trasy z Lipna do Frymburku je navíc celá osvětlená a umožňuje i večerní bruslení.
Většina trasy je sjízdná a vhodná pro všechny bruslaře – od dětí, začátečníků až po profíky

TIP: TURISTICKÝ PRŮVODCE GRENZGENIAL
- šikovná knížka, kterou by měl mít každý, kdo tráví ať letní dovolenou na Lipně a v blízkém okolí. Vedle atraktivních slev 1+1 zdarma a dalších výhod na více než 140 turistických atrakcí z české, rakouské i bavorské části Šumavy vám poskytuje praktické informace, jako jsou kontakty, otevírací doby uvedených turistických atrakcí a bezpočet tipů pro volný čas.
Možné zakoupit za 200,- Kč na hotelové recepci.

RYBOLOV:
revír č. 421200 VLTAVA 30 - 32 údolní nádrž Lipno (4 870 ha),
správce revíru ČRS České Budějovice
Informace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454.
Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hod.

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 19:00 hod a snídaní druhý den.
- V případě polopenze pobyt začíná večeří v den příjezdu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

ZCELA NEKUŘÁCKÝ HOTEL

PARKOVÁNÍ ZDARMA. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem.

Další služby:
K dispozici 4 dětské postýlky (za poplatek 200,- Kč/pobyt) a stoličky.
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, American Expres, Diners Club, JCB, Ticket Benefits Card.

Doprava:
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do obce Frymburk (300 m).

PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. 39 z Českých Budějovic - Český Krumlov, směr Frymburk, značeno.
Parkování u hotelu na hlídaném parkovišti.
Trasa:
Praha - Frymburk 198 km
Brno - Frymburk 260 km
Ostrava - Frymburk 436 km

Poloha:

Produkt CK ATIS. NEJVĚTŠÍ HOTELOVÝ WELLNESS KOMPLEX V ČECHÁCH Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytovaní, gastronomických služeb, venkovní celoročně vyhřívané bazény, saunový svět, wellness a spa služby. Hotel**** se rozkládá na břehu Lipenského jezera v klidném prostředí na kraji městečka Frymburk. Poskytuje mnoho možností k rekreaci, odpočinku, regeneraci a sportu. Díky bohatému zázemí je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Hotel získal certifikaci Baby Friendly Hotel: 2 dětské koutky, venkovní dětské hřiště, dětské brouzdaliště v aquaparku, dětské masáže a procedury, baby menu, nekuřácké prostředí.


Ubytování:

Ubytování - a) 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, Wi-Fi, župan, fén. Přistýlka je rozkládací gauč nebo mobilní přistýlka. b) 4-lůžkový rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, trezor, Wi-Fi, župan, fén. Nutno obsadit všechna 4 lůžka. Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

Fotogalerie