Ensana Health Spa - hotel Nové Lázně-Královský odpočinek 

Dejte vědět svým přátelům:

od 6 830 Kč

Popis

komplex Ensana Health Spa Hotel patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Skládá se z několika hotelů, které jsou spojeny koridorem s  dalšími lázeňskými hotely, čímž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě zvaný Marienbad Health Spa Resort. Hotel Nové Lázně má vlastní balneoprovoz s minerálními koupelemi a suchými uhličitými procedurami a nejstarší rašelinové lázně v Evropě. Skvostem jsou originální Římské lázně a Královská kabina Edwarda VII a Císařská kabina Franze Josefa.Ubytování:

Poloha -

komplex Ensana Health Spa Hotel patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Skládá se z několika hotelů, které jsou spojeny koridorem s  dalšími lázeňskými hotely, čímž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě zvaný Marienbad Health Spa Resort. Hotel Nové Lázně má vlastní balneoprovoz s minerálními koupelemi a suchými uhličitými procedurami a nejstarší rašelinové lázně v Evropě. Skvostem jsou originální Římské lázně a Královská kabina Edwarda VII a Císařská kabina Franze Josefa.

Ubytování -

prostorné dvoulůžkové pokoje Superior deluxe s možností přistýlek se sociálním zařízením,  TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi. 

Stravování -

polopenze formou bufetových stolů.  

Vybavení -

 hotelová restaurace, bar, recepce, parkoviště, hotelová garáž.

Cena zahrnuje -

3dny/2nocí ubytování v pokoji Superior deluxe, uvítací nápoj, polopenzi formou bufetu, 1x aroma masáž částečnou,  vstupdo historických Římských lázní se 3 bazény,   vstup do Aqua wellness

centra v hotelu Hvězda,  vstup do Premier fitness centra v hotelu Centrální Lázně,Wi-Fi, hotelový  župan a pantofle, Ensana karta výhod.

Cena nezahrnuje -

místní poplatek Kč 21/osoba/noc od 18 let – platba na místě. Příplatek za domácího miláčka: Kč 300/noc – platba na místě.

Aqua Wellness Centrum -

v hotelu Hvězda - největší hotelový bazén v  Mariánských Lázních, vířivka, 2 sauny, parní lázeň, saunario a tepidario s čajovým koutkem a relaxační zónou, za příplatek možnost návštěvy solné jeskyně, masáže, koupele, sigoroll, kosmetické studio.  Fitness: možno využít Premier Fitness Centrum, otevřené 24 hodin denně v hotelu Centrální Lázně.

Fotogalerie