DLOUHÉ STRÁNĚ ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 780 Kč

Popis

Hotel se nachází na okraji obce v údolí říčky Desné, 23 km severně od Šumperku. Je ideálním výchozím bodem do oblasti Pradědu, Mravenečníku a hřebenových partií Hrubého Jeseníku. V okolí turistické a cykloturistické trasy. Naproti hotelu (500 m) je Ski areál KAREŠ, který je využíván k letní i zimní zábavě. Ve Ski areálu KOUTY je 6-tisedačková lanovka, která Vás vyveze do prostoru pod horní nádrž Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně. U dolní stanice lanovky je areál nazvaný "Pohádkový les", kde se nachází dřevěné sochy a jiné zajímavosti.
Restaurace, vinárna (v případě, že je v hotelu méně hostů, bývá uzavřená a jako vinárna slouží restaurace), WELLNESS (bazén, vířivka s pevnými lehátky s perličkou, infrasauna, možnost objednání masáží), bowling - 2 dráhy, posilovna, biliár, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, kulečník, dětský koutek, směnárna, Wi-Fi internet v celém hotelu, úschovna lyží - každý pokoj má v lyžárně svůj vlastní box, půjčovna a úschovna kol, výtah, ruské kuželky, hřiště aj. Hotelový komplex je tvořen ze 2 budov - hlavní a horní, spojené propojovací chodbou.

Děti:
- Dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) má pobyt se snídaní ZDARMA.

Slevy:
- SLEVA 7=6 a 5=4 platí v termínu 1.1. - 20.12.2020
- SLEVA 5% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ do 90 dnů před nástupem na pobyt
- Slevy nelze vzájemně kombinovat!!!

Upozornění:
- V případě dokoupení večeří (obědů) na méně dnů, než je délka pobytu, je nutné definovat, pro které dny je strava požadována!!!

Koupání:
- Hotelový krytý bazén (4 x 8 m) vybavený podvodním osvětlením, masážními tryskami, chrličem a protiproudem. Přehrada na Krásném (20 km).
- TERMÁLY LOSINY unikátní termální park v Lázních Velké Losiny (cca 10 km), celoroční provoz, bazény naplněné léčivou termální minerální sirnou vodou z místních pramenů, termální voda patří mezi nejkvalitnější v České republice a přispívá k relaxaci, uvolnění a při plavání i k posilování svalstva, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče ve svalech a upravuje termoregulaci. Vnitřní bazény: relaxační bazén s průplavem ven, perličková sedátka a lehátka a hydromasážní trysky (teplota vody 32 - 34°C), termální bazén se sedátky (teplota vody 34 - 36 °C), doporučená doba pobytu je max. 20 min., aktivní bazén s vodními atrakcemi - divoká řeka, jeskyně, chrliče (teplota vody 30 - 32 °C), dětský bazén s vodními atrakcemi - skluzavka, vodní ježek a trysky vodního pramene (teplota vody 34 - 36° C),
panoramatický bazén nad jeskyní, se sedátky, jedinečný výhled na vodní plochy, u bazénku je relaxační zóna s lehátky (teplota vody 32 - 34 °C). Venkovní areál: relaxační bazén s průplavem do vnitřní části (teplota vody 32 - 34 °C), termální bazén s relaxačními perličkovými lehátky a sedátky, hydromasážní trysky (teplota vody 32 - 34 °C), aktivní bazén s tobogánem, chrličem, vodním deštníkem (teplota vody 30 - 32 °C), dětský bazén s vodními atrakcemi - hřib, skluzavka, trysky přesného plyvnutí (teplota vody 34 - 36 °C), letní pergola a možnost ukrýt se před sluncem v denních apartmánech, občerstvení v letním venkovním kiosku. UPOZORNĚNÍ: Stříbro v termální sirné vodě černá!

Tipy na výlety:
- Sjezd na koloběžce od horní nádrže přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně do Koutů nad Desnou.
- SKI areál KAREŠ (500 m): horské minikáry, letní lyžování, horské koloběžky
- Velké Losiny - renesanční zámek, termální bazény, ruční papírna
- zámek Úsov
- Bouzov - hrad, Galerie V Podhradí, minikáry a horské koloběžky
- hrad Sovinec
- Červenohorské Sedlo

Poznámka:
- OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.
- Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
- V případě rozšíření na polopenzi nebo plnou penzi začíná pobyt nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu, v případě plné penze je v den odjezdu místo oběda balíček na cestu.

Další služby:
- dětská postýlka ZDARMA
- zapůjčení kola 300,- Kč/den
- bazén + vířivka 100,- Kč/hod/dospělý a 50,- Kč/hod./dítě
- infrasauna 60,- Kč/30 min./dospělý a 30,- Kč/30 min./dítě
- Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, Maestro.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Ze Šumperku do konečné stanice Kouty nad Desnou (200 m).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Ze Šumperku, stanice Kouty - Pošta (300 m).

PŘÍJEZD AUTEM
Po silnici č. 44 - Šumperk - Jeseník do Koutů nad Desnou. Za přejezdem po 80 m doleva k hotelu (směrová tabule). Vzdálenost z Prahy: cca 252 km, z Brna: cca 160 km, z Ostravy: cca 127 km.

Poloha:

Produkt CK ATIS. Hotel se nachází na okraji obce v údolí říčky Desné, 23 km severně od Šumperku. Je ideálním výchozím bodem do oblasti Pradědu, Mravenečníku a hřebenových partií Hrubého Jeseníku. V okolí turistické a cykloturistické trasy. - AKCE 7=6 a 5=4 - dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) má pobyt se snídaní ZDARMA


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje v hlavní budově, s možností přistýlky (na pokojích jsou samostatná lůžka, přistýlky jsou formou pevné postele), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi. Pokoje s balkonem jsou na ověření, bez příplatku. Pro rodiny s dětmi má hotel k dispozici rodinné dvoupokoje (2 + 2 až 4 lůžka). Dostupnost i cena jsou na ověření.

Fotogalerie