DAVIDŮV MLÝN ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 270 Kč

Popis

Davidův mlýn*** se nachází na klidném místě v malebném údolí řeky Moravice, 25 km jihozápadně od Opavy. Nabízí aktivní prožití volného času. Můžete vyzkoušet rybolov na vlastních rybnících, lanové centrum pro děti i dospělé, Mlynářův skok, keramickou dílnu a jiné.
Restaurace Šupina s venkovní terasou, Bar & Grill s venkovním posezením, sauna - solná, biosauna a infrasauna (pro max. 8 osob), Kneippův chodník, ochlazovací vědro, lehátka k odpočinku, nápoje k osvěžení, masáže, klubovna/dětská herna - vybavená společenskými hrami, knihami, časopisy, tělocvična/konferenční sál, půjčovna sportovního vybavení (kola - včetně dětských, trekingové hole, badminton, běžky, sněžnice, brusle, hokejky), úschovna kol, úschovna běžeckých i sjezdových lyží, keramická dílna včetně instruktora (hrnčířské kruhy, vypalovací pec), venkovní vyhřívaný bazén (10 x 5 m), lanové centrum pro děti i dospělé, MiniCurling, parkovací plochy v uzavřeném dvoře mlýna. V areálu 3 rybníky - menší pro začátečníky (zarybněn pstruhem) a velký pro pokročilé rybáře (velké ryby od kaprů, přes candáty, štiky až po sumce). V červenci a srpnu probíhají v areálu animační programy.
Areál je nekuřácký, plně bezbariérový včetně dvou bezbariérových pokojů a má výtah. Celý areál je energeticky samostatný. Elektrická energie je vyráběna 80 let starou kaplanovou turbínou poháněnou vodou z náhonu, který se vine celým areálem a slunečními kolektory na střechách. Voda je čerpána z více než 30 metrů hlubokého vrtu, teplo je vyráběno tepelnými čerpadly a odpadní vody jsou recyklovány v ekologickém zemním filtru.

Koupání:
- V areálu venkovní vyhřívaný bazén (10 x 5 m) v provozu dle počasí.
- Přehrada Slezská Harta (16 km) - možnost vodních sportů a rybolovu.

Poznámka:
- OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.
- Pobyt bez stravy začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a končí uvolněním apartmánu do 10:00 hod. v den odjezdu.
- Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno, končí snídaní a uvolněním pokoje nebo apartmánu do 10:00 hod. v den odjezdu.
- Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu, končí snídaní a uvolněním pokoje nebo apartmánu do 10:00 hod. v den odjezdu.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem zastávka Svatoňovice (4 km) nebo Budišov nad Budišovkou (6 km) nebo Vítkov (10 km).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem TQM linky 900233, 900243, 900247 - zastávka Staré Těchanovice - lihovar (100 m) nebo Kružberk - Proletář (1 km).

Poloha:

Produkt CK ATIS. Davidův mlýn*** se nachází na klidném místě v malebném údolí řeky Moravice, 25 km jihozápadně od Opavy. Nabízí aktivní prožití volného času. Můžete vyzkoušet rybolov na vlastních rybnících, lanové centrum pro děti i dospělé, Mlynářův skok, keramickou dílnu a jiné. Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.


Ubytování:

Ubytování - a) 2-lůžkové pokoje Standard, Spr.+WC, TV, Wi-Fi b) 3-lůžkové pokoje Superior, Spr.+WC, TV, Wi-Fi, lednice c) 4-lůžkové apartmány, Spr.+WC, TV, Wi-Fi, telefon, kuchyňský kout (plně vybavený), jídelna, samostatná ložnice, obývací prostor, výhled na rybník d) 6-lůžkové apartmány, Spr.+WC, TV, Wi-Fi, telefon, kuchyňský kout (plně vybavený), jídelna, dvě samostatné ložnice, obývací prostor, výhled na rybník Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

Fotogalerie