CONCERTINO ZLATÁ HUSA ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 2 590 Kč

Popis

Hotel**** se nachází přímo v historickém centru města v blízkosti 3. největšího hradu a zámku v České republice.
Restaurace Zlatá Husa, značková pivnice Naše Hospoda Zlatá Husa, terasa, Wi-Fi, privátní hotelová sauna, masáže, biliár, hotelové podzemní garáže.

Děti:
- jedno dítě do 3,9 let bez lůžka s polopenzí v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA
- slevy pro děti do 14,99 let

Koupání:
- AQUAPARK (1 km) - na venkovním koupališti je velký rekreační bazén s tobogánem o délce 82 m a mnoha dalšími atrakcemi - divoká řeka, masážní trysky, vzduchová lavice, protiproud a vlny, vodní zvon, vodní hřib, vodní dělo, vodní stěna, dětské brouzdaliště s vodní stříkačkou a ježkem, sluneční louka.
- Plovárna na rybníku Vajgar (300 m),
- Oblíbené koupání Na pískárně u Jindřiše" (4 km),
- Na sídlišti Vajgar krytý bazén se saunou a masážemi (500 m).

Tipy na výlety:
- OKOLÍ MĚSTA - Kostel sv.Jana Křtitele, Kaple sv.Máří Magdaleny, Langrův dům, Galerie Zámecký Mlýn
- Jindřichohradecká úzkokolejka - úzkorozchodné tratě z Jindřichova Hradce. Poslední úzkorozchodná železnice v Čechách (provoz během letní sezóny.)
- Jindřichohradecký zámek
- Zámek Červená Lhota
- Hrad Landštejn
- Rozhledna Rýdův Kopec u Děbolína (vzdálenost 5,5 km), 552 m. n. m., 102 schodů. Čtyřiadvacetimetrová stavba ve tvaru trojbokého jehlanu, ze které máte výhled na Jindřichův Hradec, Třeboň, při hezkém počasí vrch Javořice, Novohradské hory, Blanský les a Šumavu.
Provozní doba (bez záruky): duben - říjen 8:00 - 20:00. Vstupné (bez záruky): zdarma

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 14 do 19.00 hod a večeří v den příjezdu.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
- Termín masáží nutno domluvit s recepcí hotelu před nástupem na pobyt.

Parkování:
- v hotelové podzemní garáži za poplatek 200 Kč/den
- Nebo zdarma na veřejném parkovišti cca 200 m od hotelu

Další služby:
- Dětská postýlka zdarma.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Z vlakového nádraží (asi 1500 m) městskou dopravou na zastávku "Nábřeží", pak doprava nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru.

PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Jindřichova Hradce směrem do historického centra města na nábřeží rybníku Vajgar (ul. Vídeňská nebo ul. Nábřeží) a tam odbočit nahoru (ul. Rybniční) na náměstí Míru. Parkování v podzemních garážích hotelu, při příjezdu možno zaparkovat na náměstí pro vyložení zavazadel. V recepci Vás navedou do garáží.
Vzdálenost z Prahy: 148 km, z Brna: 162 km, z Ostravy: 344 km.

Poloha:

Produkt CK ATIS. Hotel CONCERTINO ZLATÁ HUSA**** se nachází přímo v historickém centru města v blízkosti 3. největšího hradu a zámku v České republice. - jedno dítě do 3,9 let bez lůžka s polopenzí v doprovodu 2 plně platících osob ZDARMA - slevy pro děti do 14,99 let


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, minibar. Přistýlka je rozkládací sofa. Pokoje nemají balkony. V jednom pokoji není možné kombinovat balíčky - obě osoby musí mít vždy zakoupený stejný typ pobytu. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.

Fotogalerie