CLARION CONGRESS ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 860 Kč

Popis

Clarion Congress Hotel České Budějovice je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v těsné blízkosti historického centra (5 min. chůze od centra).
Metropole jižních Čech leží na soutoku řek Vltavy a Malše nabízí pestrou mozaiku turistických zajímavostí: historické památky, skvělé pivo, ochutnávka vyhlášených jihočeských kaprů.
Vybavení: recepce, restaurace s příjemným výhledem do hotelového parku, Lobby bar, Wi-Fi internet, výtah, letní terasa, parkoviště.

Děti:
- jedno dítě do 11,99 let bez nároku na lůžko se snídaní v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA
- 2 dospělí + 2 děti do 17,99 let v samostatném pokoji = 2x dospělý na lůžku + 2x dítě na lůžku
- 2 dospělí + 1 dítě do 17,99 let v samostatném pokoji = 2x dospělý na lůžku + 1x dítě na lůžku + příplatek za neobsazené lůžko
- rezervace přes prodejní dispečink

Koupání:
- Městské koupaliště (1 km) s dětským bazénem, brouzdalištěm a tobogánem, hřiště na plážový volejbal, hřiště s umělým povrchem na tenis (volejbal popř. nohejbal), kuželky a stolní tenis.
- Plavecký krytý bazén (1 km) se sezonním provozem a dětským bazénem, brouzdalištěm, tobogánem a barem.
- Přírodní BIO koupaliště BOREK (6 km) s plným zázemím, dětským brouzdaliště, dětským hřištěm.

Tipy na výlety:
- České Budějovice - Černá věž (72 m), největší náměstí v České republice
- Český Krumlov - Hrad a zámek Český Krumov, Pivovar Eggenberg Český Krumlov – prohlídky zákulisí vaření a stylová restaurace, Muzeum útrpného práva, Egon Schiele Art Centrum
- Hluboká nad Vltavou - Zámek Hluboká , Lovecký zámeček Ohrada, ZOO Ohrada, Aleš South-Bohemian Gallery
- Třeboň - Zámek Třeboň, Schwarzenberská hrobka, Pivovar Regent
- Jindřichův Hradec - Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec, Muzeum Jindřichohradecka, Jindřichohradecké místní dráhy
- Kratochvíle
- Červená Lhota
- Dívčí kámen
- Holašovice - selské baroko - památka UNESCO (30 min autem)
- Kleť (1084 m n. m.) – nejvyšší hora Blanského lesa, lanovka na vrchol, rozhledna, hvězdárna
- golf Hluboká nad Vltavou (18 -ti jamkové hřiště, 10 min autem)
- cyklistika, tenis, in-line bruslení, výletní plavba parníkem

Poznámka:
- Pobyt začíná nástupem od 14:00 v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
- Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den odjezdu.

Další služby:
- Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, V-pay, Mastercard, Eurocard, Diners Club, American Expres, Maestro.

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Českých Budějovic (2 km), odtud trolejbusem č. 5 nebo 9, nebo autobusem č. 11 na zastávku "Družba - IGY" (cca 2 min chůze od hotelu).

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Českých Budějovic (2 km) na autobusové nádraží odtud trolejbusem č. 5 nebo 9, nebo autobusem č. 11 na zastávku "Družba - IGY" (cca 2 min chůze od hotelu).

PŘÍJEZD AUTEM
příjezd z Prahy – E65/10
Při cestě z Prahy pokračujte z dálnice D1 směrem na České Budějovice po rychlostní silnici E55 a od Miličína poté po dálnici D3 přes Tábor. Po příjezdu do Českých Budějovic najeďte na první kruhový objezd a vyjeďte hned prvním výjezdem s označením: CENTRUM, BOREK. Přijedete na světelnou křižovatku, kde odbočíte doleva směrem na centrum. Dál se držte na světelných křižovatkách rovně a na velké světelné křižovatce u obchodního domu UNIHOBBY pokračujte opět směrem na centrum. Po 500 m uvidíte výškovou budovu Clarion Congress Hotelu, odbočte z hlavní silnice doleva a zaparkujte na hotelovém parkovišti.

příjezd z Lince (A) – A7, E55
Při cestě z Lince po A7 pokračujte po E55 směr „Freistadt“. Po 63 km přijedete do Českých Budějovic, kde na druhé světelné křižovatce odbočte doprava a následně na další světelné křižovatce vlevo. Po 200 m přijedete k Clarion Congress Hotelu.

Poloha:

Produkt CK ATIS. Clarion Congress Hotel České Budějovice je moderní čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází v těsné blízkosti historického centra (5 min. chůze od centra). Jedno dítě do 11,99 let bez nároku na lůžko se snídaní v doprovodu 2 dospělých osob ZDARMA.


Ubytování:

Ubytování - 2-lůžkové pokoje STANDARD, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, fén, klimatizace, Wi-Fi , telefon, žehlící set, čajový a kávový set, minibar, trezor Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.

Fotogalerie