Balíček relax a odpočinek, hotel Tvrz Orlice 4* 

Dejte vědět svým přátelům:

od 3 560 Kč

Popis

Hotel se nachází uprostřed přírody podhůří Orlických hor, na kraji městečka Letohrad. Městečko Letohrad se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Hotel je situován v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek. Hotel Tvrz Orlice je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed Orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Hotel Tvrz Orlice se nachází necelé 2 km od malého městečka Letohradu. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou. Na místě je také dětské hřiště a malá ZOO. Ubytování:

Poloha -

Hotel se nachází uprostřed přírody podhůří Orlických hor, na kraji městečka Letohrad. Městečko Letohrad se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Historické jádro tvoří městskou památkovou zónu. Hotel je situován v tiché oblasti na kraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek. Hotel Tvrz Orlice je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed Orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů. Hotel Tvrz Orlice se nachází necelé 2 km od malého městečka Letohradu. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou. Na místě je také dětské hřiště a malá ZOO. 

Ubytování -

2-3 lůžkové pokoje, TV/sat, telefon, psací stůl, křesla, minibar, trezor sprcha/vana a WC, vysoušeč vlasů, Wi-Fi.

Stravování -

polopenze (snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře o dvou chodech dle výběru). 

Vybavení -

bezbariérový přístup, výtah, stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi, letní terasa, Wellness (za poplatek). 

Cena zahrnuje -

2/3 noci s polopenzí, 1x  60 minut vstup do privátního wellness pro 2 osoby s lahví sektu  mísou plnou ovoce, vířivkou, saunou, hydro-masážní sprchou a odpočívárnu, 1x masáž zad, šíje a nohou “celé tělo" pro 2 osoby (2x 60 minut), 1x masáž zad a šíje s horkými kameny nebo 1x parafínový zábal na ruce, zdarma zapůjčení županu a pantoflí, možnost zapůjčení kol a vybavení na cyklostezky s 30% slevou nebo půjčení lodičky na rybníku, k dispozici zdarma billiard, stolní a karetní hry, slevu 10% na další druhy masáží, Wi-Fi

 

Cena nezahrnuje -

10,- Kč místní poplatek/osoba/noc.

Wellness -

za poplatek: hydromasážní vana, masážní parní sprchový box, finská sauna, ochlazovací sprcha, 2 fitness stroje.

Sport -

cykloturistika, tenisové kurty s umělým povrchem, stolní tenis, místní koupaliště, cca 10 km od hotelu se nachází vyhlášený sportovní areál se šesti venkovními kurty i s pevnou halou se dvěma antukovými dvorci, aquapark s tobogány, masážní vanou, brouzdalištěm a vodotryskem, plážový volejbal, bowling, minigolf, rybaření a půjčovna lodiček.

Fotogalerie