ANTOŇ ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 590 Kč

Popis

Objekt hotelu vznikl rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru, jehož historie sahá až do 16. století.
Nachází se na klidném místě vedle zámeckého parku, v těsné blízkosti historického centra Telče, s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy. Město Telč je od roku 1992 zapsané na seznamu světového dědictví památek UNESCO.
Restaurace "Lihovar" - stylová restaurace pro 50 - 75 hostů, letní zahrádka, vnitřní terasa, větší salónek s kapacitou 80 - 100 míst, menší salónek s kapacitou 30 - 40 míst, konferenční sál vybavený moderní konferenční technikou (dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod.) s kapacitou 100 - 150 míst, možnost úschovy kol, travnaté plochy. Celý objekt je koncipován jako bezbariérový. V hotelu je výtah a jeden bezbariérový pokoj.

Děti:
- jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA
- slevy pro děti do 14,99 let

Slevy:
- SLEVA 5% za včasné knihování do 60 a více dní před nástupem
- SLEVA 7=6

Koupání:
Roštejnský rybník (cca 1 km), Velký pařezitý rybník v obci Řásná (8 km), koupaliště Dačice (13 km) - plavecký bazén a rekreační bazén, divoká řeka, masážní lavice, vodní hřib, chrlič, tobogán, skluzavka, AQUAPARK Vodní ráj Jihlava (30 km) - tobogán, dvojskluzavka, divoká řeka, perličková lůžka, chrliče atd.

Tipy na výlety:
- Jezuitská kolej (pěšky cca 400 m)
- Galerie Jana Zrzavého a městské muzeum (pěšky cca 500 m)
- zámek Telč - zapsaný v UNESCO (pěšky cca 600 m)
- Židovský hřbitov Telč (pěšky cca 2,5 km)
- zřícenina hradu Štamberk (cca 9 km)
- zámky Dačice (15 km), Žirovnice (28 km), Jindřichův Hradec (41 km), Červená Lhota (58 km)
- hrady Roštejn (10 km) a Landštejn (38 km)
- ZOO Jihlava (31 km)
- Pelhřimov - město "rekordů a kuriozit" (37 km)
- Malé muzeum Bible v Pelhřimově (40 km)
- hrad Kámen - výstava historických motocyklů (55 km)
- Rozhledna Oslednice (vzdálenost pěšky 2,5 km), 557 m. n. m., 176 schodů. Rozhledna vysoká třicet pět metrů, ze které máte výhled na město Telč, Javořice, věž hradu Roštejn a při dobré viditelnosti Alpy. Provozní doba (bez záruky): duben, květen, září, říjen (víkend 10:00 - 16:00), červen – srpen (denně, pondělí zavřeno (10:00 - 17:00). Vstupné (bez záruky): dospělí: 15 Kč, děti: 10 Kč

Poznámka:
- REKREAČNÍ POBYT začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
- Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:30 hod. v den odjezdu.

Další služby:
- Zapůjčení dětské postýlky 0,- Kč/den (na hotelu k dispozici 2 ks).
- Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty AMEX, Visa, V-Pay, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electron, JCB, Diners Club vše i bezkontaktně

Doprava:
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka cca 1 km.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka cca 200 m.

Poloha:

Produkt CK ATIS. - nachází se v těsné blízkosti historického centra Telče - Telč je od roku 1992 na seznamu světového dědictví památek UNESCO - v okolí velké množství historických i kulturních památek - možnost turistiky, cykloturistiky - bezbariérový hotel - jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA - slevy pro děti do 14,99 let - AKCE 7=6


Ubytování:

Ubytování - a) 2-lůžkové pokoje Podkrovní***, Spr.+ WC, SAT/TV, Wi-Fi. Pokoje jsou menší (velikost pokoje 13 m2). b) 2-lůžkové pokoje Superior***, vana + WC, SAT/LCD TV, Wi-Fi (velikost pokoje 20 m2). Na ověření jsou pokoje s balkónem (balkón bez příplatku) a 2-lůžkové pokoje Superior*** s přistýlkou pro dítě do 15 let (rozkládací lůžko). Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí. Pozn.: Bezbariérový pokoj se nachází ve druhém podkrovním patře nedaleko výtahu, který vede do všech pater hotelu. Cena je stejná jako za klasický dvoulůžkový podkrovní pokoj.

Fotogalerie