Adventní Praha - hotel Panorama ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 1 400 Kč

Popis

Užijte si netradiční krásu adventní Prahy. Bez stresu z dlouhé cesty autem domů či spěchu na poslední vlak či autobus. Rozmazlete se v luxusním hotelu Panorama ****+ za bezkonkurenční cenu. 
Program není nijak organizován, každý si může předvánoční krásu hlavního města užít podle svého. Při ubytování v hotelu Vám bude k dispozici delegát, který Vám rád případně doporučí tipy, poradí s organizací, dopravou a zodpoví Vaše dotazy. Pro zájemce je na sobotní podvečer připravena romantická procházka vánoční Prahou (zdarma - nutné uvést do přihlášky).
Kouzlo vánoční Prahy je nejkrásnější právě po setmění a vy o něj nyní nemusíte přijít. Přes den se můžete věnovat nákupu vánočních dárků, prohlídce muzeí či galerií nebo si můžete návštěvu Prahy zpříjemnit návštěvou divadelního či muzikálového představení. Po setmění doporučujeme navštívit nepřeberné množství vánočních trhů - od těch klasických na Staroměstském náměstí a náměstí Republiky, až k těm méně známým - třeba v areálu Pražského hradu nebo na náměstí Míru. Předvánoční nákupy mají také jinou atmosféru, když nemusíte úplně pospíchat a vychutnat si svařené víno, punč, pečené kaštany či grilovanou klobásu.
Pro zájemce jsme připravili nenáročnou procházku s delegátem na sobotní podvečer - nejedná se o historicky-naučnou procházku, spíše procházku vonící Vánocemi: vypravíme se z Pražského hradu (vánoční trh, Zlatá ulička - po setmění je vstup do uličky zdarma, věž Daliborka) po Starých zámeckých schodech (vyhlídka na Prahu, socha Karla Hašlera) na Kampu (vánoční trh, "perníčkový" obchod, dům Chobotniček z druhého patra), Karlův most až na Staroměstské náměstí (radnice s orlojem, vánoční trh, "tančící" vánočním strom).
BONUS ZDARMA: jeden tříhodinový vstup do wellness hotelu Panorama "TOP DECK SPA" (bazén, vířivka, sauny, posilovna a solárium s výhledem na město).
Další tipy: projížďka lodí po Vltavě, návštěva kostela Panny Marie Vítězné s Pražským Jezulátkem, procházka po Petříně, návštěva pražské ZOO


Ubytování:

Ubytování - Populární Panorama Hotel Prague je ideálním ubytováním i pro náročnější klientelu, kteří požadují servis prvotřídního mezinárodního hotelu se skvělým poměrem kvality a ceny. Nachází se v Praze 4 a je ideálně umístěn v klidné oblasti na okraji centra města, jen čtyři zastávky od centra metrem (přímo u stanice metra C Pankrác). Je tak perfektní základnou, ze které můžete objevovat památky Prahy nebo relaxovat na Pankráci a jeho okolí. Vzdušné a světlé (nekuřácké) pokoje jsou s klimatizací, příslušenstvím, TV/SAT, minibarem, trezorem a WiFi zdarma.

Mapa

Fotogalerie