Winslow Infinity letecky Praha snídaně, 7 nocí, odlet neděle ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 14 960 Kč

Popis

Bulharsko, to není jen moře a pláže. Naopak. Bansko je poslední roky nejznámější lyžařské středisko ve východní Evropě. Ne náhodou do Banska směřovala celá lyžařská Evropa, když byly zavřené sjezdovky v Alpách. Moderní lanovky, 48 km sjezdovek, národní park pohoří Pirin (UNESCO), výborná kuchyně a v neposlední řadě nízké ceny, to jsou jen ta hlavní lákadla tohoto resortu, který si oblíbil i olympijský vítěz Alberto Tomba. Další lákadla objevíte na místě. V Bulharsku si dopřejete lyžování a luxus, který by vás v západních zemí stal výrazně více. A jako bonus poznáte vnitrozemské Bulharsko, které vás překvapí.


Ubytování:

O ubytování - Winslow Infinity je komplex, kde najdete studia a apartmány s jednou až dvěma ložnicemi, plně vybavenou kuchyní, ale třeba také pračkou. S trochou nadsázky bychom mohli říct, že se jedná o dobře vybavené byty. Pokud byste zde rádi strávili více času, než jsou naplánované turnusy v nabídce, neváhejte se na nás obrátit.

Poloha a popis - Komplex se nachází v horní části střediska, přibližně 600 metrů od spodní stanice gondoly. Když se budete vracet z lyžování, nesjedete až dolů ke gondole a k ubytování to budete mít přibližně 350 metrů. Do centra Banska činí vzdálenost přibližně 1,5 km.

Pokoje - Winslow Infinity nabízí jak ubytování ve dvoulůžkových studiích, tak v různých variantách apartmánů. Ve studiích i apartmánech se vždy nachází kuchyňka s nádobím, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, balkon a ve většině studií naleznete také pračku. Apartmány disponují navíc obývací částí, kde je kuchyňka a rozkládací gauč. A můžete si vybrat z variant s jednou, nebo dvěma samostatnými ložnicemi, kdy v každé ložnici jsou vždy 2 postele.

Služby hotelu - V celém komplexu je připojení k Wi-Fi zdarma, v přízemí se nachází restaurace a recepce. Winslow Infinity nabízí také SPA, které však bude od druhé poloviny března uzavřeno.

Stravování - Zájezd je možné zakoupit se snídaní. V případě vlastního stravování můžete využít kuchyňku, která se nachází ve všech ubytovacích jednotkách komplexu, nebo si dojdete na večeři či oběd do města, kde se ceny za hlavní jídlo v restauracích pohybují od 10 Leva (cca 125 Kč) a výše. Bulharsko je levnou zemí a v případě vlastního stravování určitě neutratíte více peněz než doma.

Vybavení - Jacuzzi, Pára, Restaurace, Sauna, Wi-Fi připojení k internetu

Sport - Posilovna

Mapa

Fotogalerie