Sunrise Park Hotel Bansko letecky Praha snídaně, 7 nocí, neděle ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 16 960 Kč

Popis

Bulharsko, to není jen moře a pláže. Naopak. Bansko je poslední roky nejznámější lyžařské středisko ve východní Evropě. Ne náhodou do Banska směřovala celá lyžařská Evropa, když byly zavřené sjezdovky v Alpách. Moderní lanovky, 48 km sjezdovek, národní park pohoří Pirin (UNESCO), výborná kuchyně a v neposlední řadě nízké ceny, to jsou jen ta hlavní lákadla tohoto resortu, který si oblíbil i olympijský vítěz Alberto Tomba. Další lákadla objevíte na místě. V Bulharsku si dopřejete lyžování a luxus, který by vás v západních zemí stal výrazně více. A jako bonus poznáte vnitrozemské Bulharsko, které vás překvapí.


Ubytování:

O ubytování - Hotel Sunrise leží jen pár minut chůze od první stanice lanovky a také od historického centra Banska. Odměnou po celém dni lyžování vám bude wellness centrum s krytým bazénem, saunou a parní lázní. Po odpočinku tak budete připraveni na další lyžařské zážitky.

Poloha a popis - Hotel se nachází cca 600 m od lanovky, ke které jezdí pravidelně hotelový skibus, do centra městečka dojdete za pět minut. Hotel je vystavěn z tradičních přírodních materiálů a velice hezky tak zapadá do horského městečka. V okolí hotelu naleznete množství barů, restaurací a obchodů.

Pokoje - Studia mají rozlohu 25 m2 a jsou určena max. pro 2 dospělé a 1 dítě. Nachází se zde 2 lůžka (2 samostatné postele nebo jedna manželská postel) a jedna přistýlka. Součástí vybavení je vlastní koupelna s WC, fén, TV, rychlovarná konvice, lednice s minibarem (za poplatek). Kuchyňská linka nemůže být využita pro vaření. Většina studií je s výhledem na hory. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí. Apartmány máme v nabídce jednopokojové nebo dvoupokojové a většina jsou s výhledem na hory. Jednopokojový apartmán: je určen až pro 2 dospělé a 2 děti. Má rozlohu 50 m2 a jeho součástí je obývací pokoj s oddělenou ložnicí. Téměř všechny mají balkon s krásným výhledem na hory. Apartmány jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, fénem, TV, rychlovarnou konvicí a lednicí s minibarem (za poplatek). Kuchyňská linka nemůže být využita pro vaření. Připojení k Wi-Fi je samozřejmostí. Dvoupokojový apartmán: je určen až pro

Služby hotelu - Klienti na hotelu Sunrise oceňují zejména jeho polohu, dostupnost a také profesionalitu personálu, čistotu a chutné jídlo. K dispozici pro klienty je lyžárna, restaurace, nonstop lobby bar a zmiňované kvalitní wellness centrum včetně vyhřívaného bazénu, sauny, páry a fitness. Večer se můžete zabavit také hraním kulečníku (za poplatek). Velkým bonusem je hotelový skibus, který klienty přepravuje od hotelu k lanovce a zpět každých 15 min v časech 08.00 - 11.00 a 15.00 – 17.00. Nehlídané hotelové parkoviště je zdarma – nelze však rezervovat. Hlídané parkoviště je za poplatek.

Stravování - Naši klienti si mohou dopřát ubytování se snídaní, nebo polopenzí. Snídaně i večeře probíhají formou švédských stolů. 

Vybavení - Bar, Kulečník, Pára, Restaurace, Sauna, Wellness, Wi-Fi připojení k internetu

Sport - Fitness centrum

Mapa

Fotogalerie