Silver autobusem all Inclusive, 7 nocí ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 8 960 Kč

PopisUbytování:

O ubytování - Hotel Silver patří již léta ke stálicím naší nabídky. Stal se vyhledávaným místem nejen pro mladé i starší páry, ale i rodiny s dětmi. Hosté oceňují především jeho umístění v klidné lokalitě a prostornou hotelovou zahradu s bazénem. Způsob dopravy si můžete zvolit na základě vašich preferencí.

Poloha a popis - Hotel se nachází přibližně 400 m od písečné pláže, v poklidné lokalitě Zlatých Písků s názvem Chajka. Pohodové prostředí je vhodné především pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou plnou odpočinku a koupání v moři nebo hotelovém bazénu. V okolí hotelu se nachází spousta obchodů, restaurací i barů. Do centra Zlatých Písků dojdete pohodlnou chůzí přibližně za 15–20 minut, můžete ale využít i místní hromadnou dopravu nebo levné taxi.

Pokoje - Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC, TV, lednicí a telefonem. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá digitální klimatizace. Odpočívat můžete na vlastní terase s posezením, pohodlí pobytu zvyšuje i výtah obsluhující všechna patra hotelu. Do většiny pokojů je možnost objednat přistýlku.

Služby hotelu - V ceně ubytování mohou hosté využívat hotelový bazén včetně lehátek a slunečníků. Příjemné atmosféře přispívá rozdělení bazénu na dvě části (pro dospělé a pro děti) i bezprostřední blízkost baru. V hotelu se nachází směnárna, dětské hřiště, k úschově vašich cenností slouží hotelový trezor. Jistě využijete i možnost připojit se k Wi-Fi a zahrát si šipky nebo šachy.

Stravování - Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o – co se množství týče – neomezenou konzumaci. Příjemným bonusem je pak odpolední svačina. ALL INCLUSIVE PROGRAM  Jídlo: Snídaně 8.00 – 10.00 hod., oběd 12.00 – 13.30 hod., odpolední svačina 15.00 – 17.00 hod., večeře 18.00 – 20.00 hod. Nápoje: nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jako tvrdý alkohol, točené pivo, červené a bílé víno jsou servírovány denně od 10.00 do 23.00 hod.

Vybavení - Bar u bazénu, Dětské hřiště, Hotelový trezor, Klimatizace, Lehátka, slunečníky u bazénu, Směnárna, Šachy, Šipky, Venkovní bazén, Wi-Fi připojení k internetu

Mapa

Fotogalerie