Premier Luxury Mountain Resort letecky Praha snídaně, 7 nocí, neděle *****

Dejte vědět svým přátelům:

od 25 560 Kč

Popis

Bulharsko, to není jen moře a pláže. Naopak. Bansko je poslední roky nejznámější lyžařské středisko ve východní Evropě. Ne náhodou do Banska směřovala celá lyžařská Evropa, když byly zavřené sjezdovky v Alpách. Moderní lanovky, 48 km sjezdovek, národní park pohoří Pirin (UNESCO), výborná kuchyně a v neposlední řadě nízké ceny, to jsou jen ta hlavní lákadla tohoto resortu, který si oblíbil i olympijský vítěz Alberto Tomba. Další lákadla objevíte na místě. V Bulharsku si dopřejete lyžování a luxus, který by vás v západních zemí stal výrazně více. A jako bonus poznáte vnitrozemské Bulharsko, které vás překvapí.


Ubytování:

O ubytování - Premier Luxury Mountain Resort je 5* hotel, kde si užijete svou dovolenou a relax na maximum. Výhodná poloha na úpatí hory Pirin, která nabízí snadný přístup do lyžařského centra i města Bánsko. Nabízí elegantní a pohodlné pokoje a apartmány, bazén, rozšířené SPA, luxusní restaurace, bar a mnoho dalších vynikajících služeb pro své hosty.

Poloha a popis - Tento luxusní hotel se nachází v blízkosti slavného lyžařského střediska Mount Pirin ve městě Bánsko. Gondola se nachází 700 m od hotelu. Během zimy je k dispozici pravidelný shuttle ke Gondole.

Pokoje - Prostorné dvoulůžkové pokoje Executive s možností přistýlky o velikosti 31 až 41 m2 zařízené v moderním stylu s dřevěným nábytkem, s výhledem na město Bansko a okolí hotelu. Každý pokoj má pohodlnou manželskou postel nebo oddělené postele a relaxační posezení s konferenčním stolkem s křesly. V tomto pokoji najdete širokou škálu vybavení jako například značkové toaletní potřeby, župany a pantofle, set na přípravu kávy a čaje. Maximální obsazenost pokoje je 2 dospělí plus další osoba ubytovaná na přistýlce. Family Suite je rodinný pokoj s jednou ložnicí s manželskou postelí a druhou s patrovou postelí. Maximální obsazenost jsou 2 dospělí a 2 děti na přistýlce. Comfort Suite je prostorný (73 m2) apartmán s dvoupodlažním podkrovím se dvěma prostornými oddělenými ložnicemi (horní a dolní patro) a přilehlými koupelnami. Comfort Suite nabízí širokou škálu luxusního vybavení a vymožeností jako například značkové toaletní potřeby, župany a pantofle, set na přípravu kávy a čaje. Obsadit tento

Služby hotelu - Mezi vybavení a služby luxusního hotelu Premier patří dvě restaurace, bar, rozsáhlé lázeňské a wellness centrum s vířivkou, jacuzzi, tureckou/parní a ruskou lázní, vyhřívaný krytý bazén a mnoho dalších! Bezplatné Wi-Fi nebo bezplatné venkovní parkování je samozřejmostí. V hotelu si můžete dokoupit skipas na lyžařské vleky.

Stravování - Zájezd nabízíme se snídaní formou bufetu. Během pobytu můžete objevovat kulinářské zážitky ve dvou hotelových restauracích Dionyssos a Amvrosia nebo baru Nectar.

Vybavení - Bar, Hotelový trezor, Jacuzzi, Klimatizace, Masáže, Recepce 24/7, Restaurace, Sauna, SPA centrum, Vnitřní bazén, Wi-Fi připojení k internetu

Sport - Fitness centrum

Mapa

Fotogalerie