Palma Beach autobusem se snídaní 7 nocí ***

Dejte vědět svým přátelům:

od 11 260 Kč

PopisUbytování:

O ubytování - 3* hotel Palma Beach je naší novinkou této sezony. Nachází se v přímořském letovisku Kranevo známém pro své nádherné a široké pláže se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Hledáte-li místo, odkud budete mít moře na dosah a nádherné obzory, díváte se na správný hotel. Palma Beach nabízí pokoje i apartmány vhodné pro páry i rodiny s dětmi.

Poloha a popis - Naprostou předností hotelu Palma Beach je zcela jistě jeho poloha. Nachází se přímo na jižní písečné pláži v letovisku Kranevo. Vstup do moře je zde pozvolný a umožňuje bezpečné koupání i malým dětem. Za poplatek je možnost pronájmu lehátek na pláži. Nedaleko se pak nachází známá pláž Albena (cca 2,4 km), přírodní rezervace Baltata je vzdálena do 4 km. 

Pokoje - V hotelu Palma Beach nabízíme pohodlné dvoulůžkové, rodinné pokoje s výhledem na moře, nebo apartmány s výhledem na park. Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV, lednicí a telefonem. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá klimatizace. Odpočívat můžete na vlastní terase nebo balkonu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Dvoulůžkové pokoje mají rozlohu 15 m² a skládají se ze dvou samostatných lůžek. Rodinné pokoje s výhledem na moře se skládají ze dvou samostatných lůžek a rozkládací pohovky, která je pohodlná pro jednoho dospělého nebo dvě děti. Mají rozlohu 20 m². Apartmány s výhledem na park mají rozlohu 40 m² a skládají se z prostorného obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a ložnice. Palma Beach je ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi.

Služby hotelu - V hotelu se nachází recepce s nepřetržitým provozem, vedle hotelu je pak hotelová restaurace, dětský koutek nebo bistro. Wi-Fi připojení je k dispozici na pokojích, nebo ve veřejných prostorách.

Stravování - Hotel nabízíme se snídaní nebo s polopenzí. Snídaně i večerě se podávají v hotelové restauraci formou švédských stolů. 

Vybavení - Klimatizace, Recepce 24/7, Restaurace, Wi-Fi připojení k internetu

Mapa

Fotogalerie