Koral autobusem polopenze 14 nocí ****

Dejte vědět svým přátelům:

od 12 560 Kč

PopisUbytování:

O ubytování - Pohodová atmosféra rodinného hotelu, místo s velkým bazénem zasazené do zelené zahrady, kde najdete svůj klid. Těšit se můžete na speciality místní kuchyně. 

Poloha a popis - Hotel se nachází 500 m od písčité pláže, která je obklopena malým zálivem. Rodinný hotel, v jehož zázemí se nachází velký bazén a příjemná zelená zahrada, která přímo vybízí k lenošení. Poblíž hotelu je dostatečný výběr restaurací, obchodů a supermarketů.

Pokoje - Veškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV, minibarem (na vyžádání), telefonem, či bezpečnostní schránkou. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá klimatizace. V nabídce ubytování máme jedno či dvoulůžkové pokoje v patře, samostatnou kategorii dvoulůžkových pokojů v přízemí, případně si můžete vybrat studia nebo apartmán pro 4-5 osob. Pokoje v patře mají balkón s výhledem na bazén se zahradou nebo do klidného parku. Původní jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje v přízemí jsou s terasou.

Služby hotelu - V ceně ubytování mohou hosté využívat velký hotelový bazén, kde je oddělená dětská část, vč. lehátek. Jistě využijete i možnost připojit se bezplatně k Wi-Fi v blízkosti recepce, na pokoji pak za příplatek. Pokud budete chtít pojmout dovolenou aktivněji, hotel nabízí možnost využít ping-pongový stůl, hotelové fitness, šipky, kulečník a další aktivity. Pro děti je v hotelu připravený i dětský koutek. 

Stravování - Hotel Koral se pyšní domácí kuchyní a zeleninou ze své zahrady. Stejně tak víno pochází z rodinných vinic, servírují se také chutná vína ze známého vinařství v Melniku. Ubytování nabízíme s polopenzí nebo s programem ALL INCLUSIVE.  ALL INCLUSIVE PROGRAM Jídlo: Snídaně 7.30 – 10.00 hod., dopolední svačina 10.30 – 11.00 hod., oběd 12.00 – 14.00 hod., svačina: 15:00 – 16:00 hod, zmrzlinové pokušení: 16:30 – 17:30 hod., večeře 18:00 – 20:00 hod Nápoje: nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jako jsou točené pivo, bílé i červené víno nebo tvrdý alkohol jsou servírovány denně od 8.00 do 20.00. Bar u bazénu je otevřen od 10.00 do 18.00 hod. 

Vybavení - Animační programy pro děti, Bar, Dětský klub, Klimatizace, Lehátka, slunečníky u bazénu, Venkovní bazén, Zahrada

Mapa

Fotogalerie